Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hóvadász topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
bouquetk
386 élménybeszámolót írt
386
12 éve tag
2021.01.19. 08:46
De jó látni, az egyik legkedvesebb helyemet. Itt szerencsére tényleg megállt az idő.
Előzmény: (golo 210976)
golo
959 élménybeszámolót írt
959
14 éve tag
2021.01.19. 00:57
2021.01.18. Hochkeil

Ma csak az egyik húzóslift működött. Emiatt többet sétáltunk. De kevesebbet, mintha egy sem működött volna. A parkolóban 9 autó volt a legtöbb, amit megszámoltam. A miénk volt a nyolcadik. Tehát voltak már nyomok, amikor megérkeztünk. Sok. Hiszen egy apa és a kisfia kivételével a többiek mind pályán kívül csúsztak. Csalódás lenne? Talán máskor igen. De ma ez volt a legjobb hely, és mi itt lehettünk. Olyan érzés, mint 20 évvel ezelőtt. Főleg így, hogy minden be van zárva.

Úgy tűnik, ez a hely is kezd közismert lenni. Ez jó, mert így talán fennmarad. "Ha sítúrázni jöttél, és van szezonjegyed, akkor támogass minket egy hegymenettel" Ezt a feliratot láttam egy táblán. Már értem. Azokból az autókból kettő az itt dolgozóké volt. Akiknek itt van a munkahelye. A kezelő mosolygott és köszönt, amikor először beléptünk a kapun. Én is, amikor eljöttünk.

Van olyan időjárási helyzet, amikor máshol alig, itt pedig két napig folyamatosan esik a hó. Ez itt a hegység széle és ott van mögötte a nagy hegy, ami azt a kevés nedvességet is kipréseli a nekiütköző és felemelkedő levegőből. Most is ez történt. Ezért jöttünk át ide. Két nap alatt hullott le 60-80 cm hó úgy, hogy még nem volt alapja. Bepótolta a lemaradást.
A Saukarlift. Ma zárva.
A Roßwieslift
20210118-112911.jpg
20210118-113134.jpg
A nagy tisztás
A híd
A Roßwieslift
A Roßwiesabfahrt pálya kezdete
.
Ennek patakmeder lesz az ára (megérte)
20210118-135723.jpg
A nagy tisztás. Itteni mértékkel még kevés ez a hó.
Ebből is patakmeder lesz. Ez a dolgok rendje.
Az eresz alatt
Hochkeilhaus
Séta közben
20210118-160451.jpg
Az utolsó csúszás
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.