Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Deni11111
18 élménybeszámolót írt
18
7 éve tag
2021.01.25. 15:00
Végig olvastam sok panaszt az ( febr 19 kedd) Eplényi síelésről . Volt ami volt .Én azt szeretném ha minél többen írnának nekem akik kint voltak a pályán . Van e valakinek tudomása arról , hogy az elkövetkező 1-4 héten betegedett e meg valaki ebbe a covid-nak nevezett influenzába . Mert ha nincs több száz eset akkor miért ez a nagy síelés elleni hiszti . Miért a maszk, a távolságtartás . Aki ott volt az tudja miért volna jó tudni . Szerintem ha 2-nél több beteg lenne akkor sokat mondtam .
Előzmény: (hu1zam 211061)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2021.01.22. 10:07
Ez most más helyzet volt. Én ütemesen mentem lefelé, szép közepes ívekkel. A másik a vasalódeszkájával nyíl egyenesen, síféknek használva engem... Aztán közölte, hogy már nem tudott hirtelen kikerulni és fékezni.
Előzmény: (bouquetk 211070)
bouquetk
383 élménybeszámolót írt
383
12 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2021.01.22. 09:25
Zoli azért én emlékszem arra, amikor kapunak használtál minket.
Előzmény: (hu1zam 211061)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
Offtopic: Az üzenet nem tartozik szorosan a témához
2021.01.21. 19:58
Kívánom, hogy a saját magad diagnosztizálása jó legyen és megússzad egy rándulással! Sajnos vezettem én már 400+ km-t, mert azt hittem "csak egy húzódás" -aztán 6 hét gipsz és 6 hónap lábadozás lett belőle (igaz, akkor még ifjonci jó erőben voltam 40 éve). WFeri
Előzmény: (hu1zam 211061)
hu1zam
432 élménybeszámolót írt
432
15 éve tag
2021.01.21. 19:41
Ma kb. negyed 10-kor értem a völgybe, a közeli parkolókban még volt hely, ellentétben az előző napok beszámolóihoz képest. 2 perc alatt megvolt az online jegy, maximális sorállás a lifteknél 3 és fél perc, jó hó, jó (március végi) idő. Viszont 13:00 körül hátulról belém rongyolt egy monosível közlekedő valaki, minek következtében bukfenceztem 20 métert. Talpra álltam, ő elnézést kért, most már szépen dagad a bal bokám, miután hazavezettem 120 km-t. De nem is ez a bajom. Az egész jelenetet látta 40-50 méterről két sípálya alkalmazott, akik még annyi fáradtságot sem vettek, hogy odakiáltsanak, hogy kell-e segítség ... Még szerencse, hogy orvosként el tudtam dönteni, hogy valószínűleg csak valamelyik bokaszalagom sérült (remélem).
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.