Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Eplény Síaréna topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
312 élménybeszámolót írt
312
3 éve tag
2021.01.28. 19:48
Eleg minosithetetlen a hozzaszolasod..felelotlen nagy szalyu hozzad hasonlok miatt kerulnek sokan veszelybe...ezert terjed a viros jobban mint kellene!!!!!!Szegyelld magad hogy meg reklamozod is a ....butasgodat/mast szerettem volna irni!!/...Amikor egy tarsadalomban elsz meg kellene tanulni viselkedni...meg nem artana kicsit tudakozodni.is ez egy veszelyes vilagjarvany!!



Udv Csizmazia Endre
Előzmény: (Deni11111 211212)
Deni11111
18 élménybeszámolót írt
18
7 éve tag
2021.01.28. 19:22
Az utolsó mondataidat jobb ha nem írtad volna le .
Előzmény: (JZ 211207)
zsoci
552 élménybeszámolót írt
552
18 éve tag
2021.01.28. 18:52
A maszhasználatról másképp!
Normális ember szabad levegőn nem hord maszkot! Ha te még mindig itt tartasz akkor üljél otthon bemaszkolva, de ne akard a normális emberek életét és szórakozását el***ni. Azt a felvetésedet meg, hogy szakcionáljanak pálya bezárással inkább nem minősítem!
Előzmény: (JZ 211207)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
JZ
51 élménybeszámolót írt
51
18 éve tag
2021.01.28. 12:38
Olvasva a hozzászólásokat, szerintem csak úgy lehetne a lassan káosszá alakuló tömeget csökkenteni, ha korlátoznák a sielők számát. Bár a honlap szerint ez le van korlátozva, de kérdezném, tapasztalt-e már valaki olyat, hogy nem tudott bérletet venni, mert már 3500 bérletet eladtak. Mi 11-én voltunk, amikor csak déltől volt nyitva a sípálya, csak a 4 űléses és az A1 ment, a sorban állás a bérletért és utána a felvonónál a többször leírtakhoz hasonló volt. Ha csak online-n lehetne venni jegyet és jobban korlátoznák a létszámot javulhatna a helyzet. A maszkhasználatról: a magyar nem egy fegyelmezett nép, ha nincsenek szankciók, akkor a szabályt nem nagyon tartjuk be. Szigorúbban kellene ellenőrízni, és akár a síterep bezárásával is büntetni.
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.