Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Pra Loup megközelítése, útvonalterv topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.02.02. 19:40
Köszi, hogy utánanéztetek. Én végül a Via Michelin-nel készítettem egy útvonal tervet, az simán működött. Budapesttől 1261 km, 13 óra 27 perc. De ahogy a mai híreket nézem fölösleges tervezgetni :(
Előzmény: (zadmin 211316)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2021.02.02. 16:07
Köszi a jelzést. Az a gond, hogy alapvetően a google útvonaltervezőjét használjuk, és valamiért nem hajlandó erre a síterepre útvonalat tervezni.
A d908-as útról leágazik a d109 út, ami felvisz a síterepre. Eddig a kereszteződésig még tudok útvonalat tervezni, de ha a síterepen levő koordinátát adom meg, akkor a google azt jelzi, hogy nem tud ide útvonalat tervezni.
Akkor szokott ez előfordulni, ha az útvonal le van zárva az átlag autósok elől. Itt nem tudom, mi lehet a gond, mert mintha járható lenne a szerpentin.
Ha a google javítja ezt a gondot, mi is tudjuk javítani.
Előzmény: (bertazs 211292)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.02.01. 00:45
T. Szerkesztők!
Szeretném jelezni, hogy a Franciaországban fekvő Pra Loup síterepnél nincs feltüntetve a Budapesttől való távolság. Ha pedig mondjuk a közeli Sauze sítereprtől szeretnék útvonalat tervezni Pra Loupra, nem talál autós útvonalat az útvonalkereső. Nem egy nélkölözhetetlen dolog, csak furcsállottam. Ha esetleg javítható megköszönöm.
Üdvözlettel, Zsolt
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.