Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Maribor Pohorje topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Barty84
12 élménybeszámolót írt
12
6 éve tag
2021.02.17. 21:16
Köszönöm én is a választ!
Én írtam egy szállásnak. Megírtam neki, hogy síelni szeretnék menni a feleségemmel. Mik a feltételek?
Válasz:” csak üzleti céllal lehet, amit úgy tudok igazolni, hogy cégre kérek számlát.”
Ez így nem tűnik túl bonyolultnak.:)
Most válaszoltam neki, hogy van itthon cégünk. Kell e valami szerzödés vagy ilyesmi amiért megyünk, vagy elég a szàmla.
Kiváncsi leszek mit írnak.:)
Előzmény: (gazgabi 211662)
bertazs
107 élménybeszámolót írt
107
11 éve tag
2021.02.17. 21:04
Köszi a választ! Szállással nem trükköznék, inkább 1 napban gondolkodom.
Előzmény: (gazgabi 211662)
gazgabi
17 élménybeszámolót írt
17
13 éve tag
2021.02.17. 20:56
A teszt itthoni volt és bármilyen jó nekik amin a friss 24órán belüli dátum és a negativ szó rajta van. Mi a legolcsóbb antigén teszt papírt vittük. Az országhatáron is elég az nekik. (logikus is) A szállást hivatalosan nem adhatnak külföldi sielőknek (de ugye ha üzleti uton van az ember az más) :) Annyit mondnék itt hogy a szállásadókat büntetik ha okoskodnak. Érdemes ismerőst keresni vagy, kis olcsó helyeket azért lehet találni. Érdemes személyesen kint ezt intézni. Annak aki igazolhatóan aftercovidos 6hónapon belül annak hazafelé amúgy sem jár a karantén bármiért is volt kint. Ez a 408/2020 as rendelet. Remélem segítettem.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.