Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Dézi apja :)
251 élménybeszámolót írt
251
15 éve tag
2021.02.22. 21:12
Kedves Elan ! Feladta a leckét a bejegyzésével. Próbáltam értelmezni, de én is feladtam . :)
Előzmény: (elanelan 211770)
elanelan
2 élménybeszámolót írt
2
8 éve tag
2021.02.22. 17:16
Kedves Mindenki!
Ma is kellemeset csúszutunk.
Annak ellenére, hogy nem volt ratrakolva a pálya. Azt sajnos nem értem, hogy mi a különbség más pályákhoz képest, ahol a nap végén mindenképp ha vagy ha nem elsimítják az összetúrt pályát tavasszal is és ha éjjel fagy akkor jó , ha nem akkor legalább az első két-három órában kellemesebb a pálya.
Üdv Elan
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2021.02.22. 08:20
Kedves sí és snowboardos barátaink!

Ma napos idő lesz, nyitva az összes hóágyús pálya!

Eddig konzerválta a pályákat a ködös idő, de mától a napsütésé a fő szerep, ami örömteli, de megnehezíti helyzetünket. Éjjel már nem volt fagy, így nem tudtunk ratrakolni, de összefüggő még a hófelület, a 3/A pályán van egy nagyobb, kikerülhető folt a nagy ugrató helyén, a többi pálya jó állapotú. Megfeszített erővel azon leszünk, hogy minél tovább nyitva tudjunk maradni, legalább a hét végi hidegfront megérkeztéig. Természetes hó hiányában, szánkózni, már egyáltalán nem lehet nálunk.

Ma is 9-19-ig vagyunk nyitva, az 1/A, 2/A, 3/A és bébi pályával. Működik minden szolgáltatásunk, sí és sb iskola (bejelentkezés +36303905972), kölcsönző, és a külső kiadó ablakos büfénk is. Kedvezményes hétközi árak, ingyenes bébi pálya és 3+1 jegy akció, érdemes még munka után is kilátogatni hozzánk, hangulatos esti sízésünkre. A beltereken szájmaszk, kültéren 1,5 m-es távolságtartás kötelező, sorállásnál legalább csősál legyen!

Érdemes még a hét eleji időszakot kihasználni, mert a felmelegedés miatt, napról-napra nehezebb helyzetben leszünk, minden reggel jelentkezek friss hírekkel. A 3/A pálya, a népszerű Doppelmayr tányéros lifttel ma még nyitva van, holnap reggel döntünk a folytatásról. Aki a hét végére tervezett, annak érdemes átütemeznie látogatását, a jobb körülmények, és a több nyitva tartó pálya, csak a hét elején biztos.

Várunk minden sportbarátot, szeretettel!

Üdv! Gutbrod Rezső síoktató, üzemeltető
p20210222-071945-1000.jpg
p20210222-071721-3000.jpg
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.