Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Svájc - hova utazzak? topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
2021.02.28. 17:46
Világos, nekem az furcsa, hogy most pénteken nem kerültünk tiltólistára. Örülök, hogy jót síeltetek :-)
Előzmény: (Zsuzsi1 211895)
Zsuzsi1
9 élménybeszámolót írt
9
3 éve tag
2021.02.28. 17:33
Svájcban minden pénteken ül össze a döntéshozó testület, hogy a járvány miatt kell-e szigorítani, más besorolásokba tenni országokat stb. A pénteki döntések a következő hét hétfőtől élnek. Legalábbis eddig így volt. Tehát: valamennyire így lehet tervezni!
Mi Davosban voltunk, nagyon szerencsés, napos időnk volt, a pályák nagyon jól gondozottak, a helyieken kívül lengyelek voltak, kétszer találkoztunk magyarokkal is.
Előzmény: (D.Dani 211885)
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
2021.02.28. 11:46
Szerintem minket innen lefelejtettek, na nem mintha baj lenne, csak semmi nem indokolja, hogy nem vagyunk rajta.
Előzmény: (Carousel 211889)
Carousel
14 élménybeszámolót írt
14
14 éve tag
2021.02.28. 11:27
https://www.bag.admin.ch/bag/de/home/krankheiten/ausbrueche-epidemien-pandemien/aktuelle-ausbrueche-epidemien/novel-cov/empfehlungen-fuer-reisende/liste.html

Aktualis Lista, marcius 8-tol ervenyes. A korabbi/jelenlegi hetekre alul vannak az informaciok.

Sajnos tartos meleg, jelenleg kisebb lehüles szamottevö csapadek nelkül. Eszaki fekvesü palyak (pl. Gemsstock) ok, 2000 meter alatt jeges/firnes ho. Ha valaki most tervezne jönni, mindenkepp magasabban fekvö siterepet valasszon.
Előzmény: (D.Dani 211885)
D.Dani
65 élménybeszámolót írt
65
14 éve tag
2021.02.28. 08:00
Ha valaki a közeljövőben tervez menni, sajnos sanszos, hogy Svájcban feketelistára fogunk kerülni egy kis időre, ha jól tudom ők a saját fertőzöttszámaikhoz képest számolják, hogy melyik ország rizikós, és mi most sajnos kb 4-szer olyan rosszul állunk, mint ők.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.