Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2021.04.09. 08:44
A kötés egyik részének sem szabad mozogni.
Előzmény: (SirkPool 212277)
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2021.04.08. 22:34
Ezek a sínen csúszó kötések szoktak kicsit kotyogni, na ez kicsit jobban mint a megszokott, lgalább is számomra...

Csavarokkal semmit nem kell csinálni, nem tudom, hol sikerült ilyet olvasni, én még sohasem hallottam róla..
Előzmény: (SirkPool 212277)
SirkPool
6 élménybeszámolót írt
6
2 éve tag
2021.04.08. 21:10
Sziasztok,

Jobb később mint soha alapon 2 éve elkezdtünk síelni a párommal, és most jutottunk el oda hogy saját léceket vettünk... tegnap meg is érkeztek. :)

Kezdőként nem nagyon vagyok otthon a technikai részletekben de a kötés kimondottan idegen még számomra, épp ezért kérném a véleményeteket...

Párom lécén kicsit lötyög a kötés orr része, bár lehet hogy ez normális, mivel ő könnyebb mint én, és így nem kell annyira meghúzni, de nem biztos hogy jó ez a logika.
Itt egy videó a jelenségről...

https://sielok.hu/video/399685/

Valamint még egy kérdésem lenne még amiről ma olvastam a kötésekkel kapcsolatban... valóban be kell nyomni ragasztóval a kötések csavarait hogy ne menjen bele a víz? A mi léceink nincsenek így lekezelve, pedig elméletileg beállítva érkeztek.

Előre is köszi a véleményeket!
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.