Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Koronavírus-járvány topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2021.12.05. 08:35
Svájc tavaly sem zárt be, most is látszik, hogy próbálják a legészszerűbben kezelni a folyamatosan változó helyzetet. A karantén szabályt is egy héten belül eltörölték. Szerintem nyugodtan tervezzetek menni.
Előzmény: (Zsuzsi1 213129)
Zsuzsi1
9 élménybeszámolót írt
9
3 éve tag
2021.12.03. 21:45
Most én is elolvastam.Eléggé elkeserítő,arról nem beszélve,hogy ez egy eléggé pontatlan szöveg.Nem derül ki,48 vagy 72 órával előtti PCR kell, netalán a határon akarnak tesztelni...
Pláne, ha kint is kell még ezt teljesíteni.Mi dec.12-én mentünk volna,de oly mértékig rizikós így az utazás, hogy elbizonytalanodtam.(3Pfizer oltással)
Ha valamit tudtok,írjátok meg.(S persze:szállás befizetve...)
Peter Szekely
360 élménybeszámolót írt
360
9 éve tag
2021.12.03. 15:46
Svájc új szabály: nincs karantén, de mindeninek (oltottaknak is) 2 kötelezö PCR teszt. Egy érkezés elött, egy pedig érkezés után 4-7 nappal.

Entry into Switzerland: Quarantine rule lifted, stricter testing requirement

At its meeting, the Federal Council also amended the rules on entry. With effect from Saturday, 4 December, there will be no countries on the quarantine list.

In order to continue to prevent the new Omicron variant from entering the country as far as possible, a stricter testing regime will now apply for all arrivals into Switzerland. This testing requirement also applies to those who have been vaccinated or have recovered from the disease. In addition to taking a PCR test before travelling, a second test (PCR test or rapid antigen test) must be carried out between the fourth and seventh day after arrival. This test ensures that infected persons who have contracted the virus shortly before or during travel are detected. Test costs must be borne by the traveller.

https://www.bag.admin.ch/bag/en/home/das-bag/aktuell/medienmitteilungen.msg-id-86260.html
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.