Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síkötés topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2021.12.21. 23:41
Szia!

Ez nem "csak" a visszajelző bigyó?

Ha jól látom a képeken,akkor maga a rugó és a többi rendben van.

Ebben az esetben én kitekerném mindkét kötést, beállítanám magamnak az ép kötést, és pontosan annyi egész- és részfordulatra tekerném a hiányosat is.

Tudom, nem 100%-os, de azért az a kis fém nyelvecske meg a műanyag elnyagyolt skála sem egy Mitutoyo műszer, szóval pár százalékon belül ugyanolyan lesz a két oldóerő.

Ha tutira akardsz menni, akkor meg szervizben (ahol van ilyen) géppel megméreted a két oldóerőt.

Vagy rosszul látom és értem, mert ha nem nyomja össze a rugót, azaz a menetes rész sérült, akkor persze ez nem működik.
Előzmény: (Szecsi 213471)
Szecsi
542 élménybeszámolót írt
542
17 éve tag
2021.12.20. 16:21
Sziasztok!

Az egyik első kötésemen belül egy fém "pöcök" megadta magát valahogyan, eltört és nem lehet az erősséget (DIN-t) állítani, csak forog körbe-körbe a csavar. A pontos típus: Atomic FT 12 GW.

Pont 2 éve vettem Innsbruckban, de gyakorlatilag új, mert a nyomorult covid miatt nem tudtam használni, kb. 15 sínap van benne, és rettentően idegesít.

Segítsetek kérlek, hogy hol tudnám megjavíttatni, mert eddig 3 helyen sem tudtak segíteni :(
IMG-0447.jpg
IMG-0448.jpg
IMG-0450.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.