Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Chopok dél és észak topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
százas
218 élménybeszámolót írt
218
12 éve tag
2022.01.11. 20:23
Katschberg nekem is az egyik kedvencem!
Előzmény: (TZoli 214260)
Tojgli
15 élménybeszámolót írt
15
2 éve tag
2022.01.11. 14:34
Így értem, kösz! :)

Ezek szerint érzésre nem lesz gondunk/nem lesz csalódás, mert nekünk 5 napra bőven elegendő egy akkora pályarendszer mint ChopokJasna, nem lenne szempont a több pályarendszer közelsége...
elég "kényelmes" sízők vagyunk... nyilván madarasi hargitát már a gyerekek is 2 nap alatt megunták, de pl hochkar/lachtal 5 napra már full kielégítő volt...

... Feltéve ha a pályaminőség nagyságrendileg pariban van ausztriával! De ezek szerint ezzel elvileg nem lesz gond - ha amúgy nem lesz nagy olvadás -

Szlovák síszünetet néztem, elvileg előtte mennénk... (ha jól láttam 0220-0310 közt lesz szétosztva) kösz, hogy írtad... erre korábban figyeltem, most elmaradt....
Előzmény: (TZoli 214260)
TZoli
1157 élménybeszámolót írt
1157
20 éve tag
2022.01.11. 13:33
A hó mindenütt ugyanaz, megpróbálom elmagyarázni mit értek ezalatt.
Az utóbbi időben két nagy kedvencünk van. A Katschberg-Grosseck és Králiky. Az adott körülmények adják meg, melyiket választom. Nem a pályák kezelése, vagy kezeletlensége, mert abban azért mára már nincs különbség. Ha egy napom van, kiugrunk Szlovákiába. Ha több is, akkor csakis Katschberg. Mert több napra az azért jobb. Szélesebb, nagyobb pályák, nem akkora tömeg, de ha mégis, akkor jobban eloszlik. De ha mégis Szlovákiába "kényszerülnék" egy egész hétre, biztos, hogy olyant választanék, hogy több síterepre is eljuthassak. És biztos, hogy rákészülnék minimum egy, de inkább két túrázós napra is. Legendás téli túra útvonalak vannak. Jasna déli oldalán is. (itt is van róla leírás, lásd Gyömbér túra) Számomra ez biztosítaná, hogy teljes legyen a téli kikapcsolódás, ne csalódjak, ne szidjam magam egy rosszabb választás miatt. A legutolsó Donovaly több napra pl azért volt számunkra nagyon jó, szintén márciusban, mert nyítva volt a piros oldal is, friss fél méteres hóval és ennél jobb nem kellett. Ez vetekedett a Katschberg érzéssel. Viszont egy biztos, kerülném a téli síszünetet. Az mindenhol rossz, de eddig itt éltem meg a legrosszabbul.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.