Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Visegrád topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Robin
2502 élménybeszámolót írt
2502
17 éve tag
2022.01.14. 09:08
Nem hiszünk neked Rezső ! :) A múltkor is láttam ahogy egy huszast dugtál a zsebébe !!!! :)))))) Sok havat és hideget nektek ! ;)
Visegrád - Nagyvillám
848 élménybeszámolót írt
848
14 éve tag
2022.01.13. 18:08
Köszönjük!

Azt hozzá kell tennem a nagyérdeműnek, hogy gyulimuli2 nem beépített emberünk, egyszerűen csak lábai előtt, vagy felett van a sípálya, és látja éjszakai "szenvedéseinket" is.
Szoktam mondani a síoktató kollégáknak, hogy ti nem tudjátok milyen szerencsés munkátok van, csak ráálltok a kész pályára, és természetesnek veszitek, hogy az ott van.
Ez a vendégekre természetesen nem vonatkozik, azok akkor tesznek velünk legjobbat, ha minél többször eljönnek csúszni hozzánk, ezzel tudnak legjobban támogatni minket.

Várunk Benneteket máskor is szeretettel!
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
2022.01.13. 16:36
Ma végre sikerült átjutnom Visegrádra. Örömmel jelentem a visegrádi minigleccser újra a csúcson.Rezső és csapata ismét a topon van és megint csodát varázsoltak köszönet nekik lelkes munkájukért és persze a vizműves kollégáknak is hogy ennyi havat tudtak gyártani.A mai nap bemelegitésre tökéletes volt, sorállás szinte semmi, lehetett menni rendesen. Szombatra leszerveztük uncsival ott a helyünk. Éljen a mini gleccser
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
KIEMELT SZÁLLÁSAKCIÓK
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.