Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hauereck - St. Kathrein am Hauenstein topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
banhidit
13 élménybeszámolót írt
13
9 éve tag
2022.01.22. 17:13
Kedves Zoli, köszönöm az érdemi visszajelzést. Két éve voltunk először s St. Jacombon, mert a szél miatt nem mentek ülős liftek, de a snowboardosainknak nehéz volt a felvonózás, ezért gondoltam, hogy megpróbáljuk Hauereck terepét. 2,5 km-nyi pályát írnak most, nem tudom, hogy tervezi-e jan 31-re több pályaszakasz nyitását. Úgy tűnik,bemelegítésnek itt a Hauerecken kezdenénk akkor.
Előzmény: (TZoli 214665)
TZoli
1156 élménybeszámolót írt
1156
20 éve tag
2022.01.22. 16:03
Ha én szervezném, inkább ide. Én nagyon jól éreztem magam ST Jacob-on, kiválóan kezelt pálya, de biztos lenne a 12 fős csapatban, akár több olyan is, aki elégedetlenkedne vele. Csak csákányos, rövid, kicsi stb. De Te ismered a társaságot. ST Jacob im Walde is szép környezet, családias, hangulatos, ha sífutásról lenne szó, akkor biztos ez lenne a favorit.
Előzmény: (banhidit 214652)
banhidit
13 élménybeszámolót írt
13
9 éve tag
2022.01.21. 22:08
Január 31-én hétfőn egy 12 fős csapattal kezdőnapra mennék ide haladó sítudással. Második nap lenne Zauberberg, harmadik pedig Stuleck. Vajon ide menjünk, vagy a ST Jacob im Walde-ra első napon?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.