Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Hochkar topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Tojgli
15 élménybeszámolót írt
15
2 éve tag
2022.01.25. 09:38
Szia!

Mi felhívtuk őket, mert online megkeresésre nem válaszoltak, azt mondták, hogy lemondás esetén visszautalják a pénzt... bár az ált szerz feltételek szerint ez kicsit necces, mert csak balesetre vonatkozik a leáírás + hivatalosan meg gondolom az általános lezárásra... ergo ha online lemondod (van rá link), akkor elég nehézkes lehet majd visszaszerezni a zsozsót... (mondjuk biztosítást lehet rá kötni sztem...)

Mi végül felbátorodtunk, végülis mindenki 3x oltva, még a kölkök is, sokminden nem jöhet közbe, főleg, hogy most vagyunk ennek ellenére (volt 2 nap nátha kb) covidosak, ergo ha végül kell majd akkor belépési teszt, azon se tudunk fennakadni :D

Szóval megvettük online a jegyeket, kaptunk doksit, az abban leiratban már korrektül bennevan, hogy az Alpenstr aljában automatából lehet átvenni a kártyákat, kaptunk szépen 4 qr kódot, a gyerekek igazolványait fel is kellett fotóként tölteni... mivel előző nap délután érkezünk így a reggeli tömeg se lesz gond ha lesz...

A greenpassz összekötést online is meg lehet csinálni, van hozzá egy link a hochkar oldalon, de gondolom ha helyben vesszük át a kártyát, akkor helyben a pénztárban fogják megcsinálni... ettől a részétől már nem félek... majd ott elmondják...

de konkrét tapasztalat csak február 13 után lesz, akkor megyünk csak...
DonTomasso
5 élménybeszámolót írt
5
15 éve tag
2022.01.24. 17:39
Szerintem mindenkit ezek a kérdések foglalkoztatnak, aki Hochkarra készül. A tájékoztatás kritikán aluli.
Nekem annyit sikerült tőlük megtudnom, hogy pénz csak abban az esetben jár vissza, ha a síterep lezárás miatt nem tud vendégeket fogadni. A bérlet átvétel módja egy óriási kérdőjel. Ha sikerült síelnetek, megtennéd kérlek, hogy beírod ide a tapasztalatokat? Mi február elején megyünk.
Előzmény: (Tojgli 214543)
Tojgli
15 élménybeszámolót írt
15
2 éve tag
2022.01.18. 13:53
Volt valaki mostanában ezzel az online jegyvásárlós módszerrel Hochkaron? Érdekelnének a tapasztalatok, mert a honlap elég zavaros... megveszem, adatokat megadom, gyerek igazolványt feltöltöm, kifizetem... gondolom kapok valami átvevőkódokat...
De hol kapom meg a kártyát? szerpentin aljában? fennt a pénztárban? valami automatából? Mikor és hogy vetik össze a greenpass-al, mik a lemondási feltéttelek ha beüt a sz@r... stbstb :)

Tomrider: nekünk sajna csak online jegy lesz jó, mert a kinti síszünet alatt megyünk és azt nem lehet pénztárnál megvenni így nem lesz jó az utalvány... pedig jól hangzik...
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.