Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kokava topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
2022.02.02. 13:12
Köszi a kimerítő információt ha minden jól megy hétvégén megyünk családdal.
Előzmény: (mawer 214990)
mawer
17 élménybeszámolót írt
17
7 éve tag
2022.02.02. 07:51
Sziasztok, az idén 2x voltam Kokaván. Az első alkalommal hétköznap (pénteki napon) amikor szinte alig voltak. A gyakorló pálya liftjének beindításáért külön szólnom kellett a kezelőnek, mert olyan kevesen voltunk, hogy nem vett észre minket. Akkor az egyik nagypálya ment, a másikat épp ratrakolták.A lányomat tanítottam a gyakorló pályán. Neki lécet és bakancsot is béreltünk ami mindössze 12EUR volt. A felnőtt napijegy pedig 15EUR +2EUR bérlet kaució. (Teljesen baráti.) A fiam eközben tolta a nagy pályán a köröket egész délelőtt. Szuper volt. A második alkalom múlt szombat (2022.01.29) volt. Akkor egyedül mentem és a hét vége azért érződött. Mind a 2 nagypálya ment az összes lifttel és azért lent volt némi sorbanállás. Szerencsére 5-6 percnél tovább soha nem kellett várni így sem. A pálya 9-kor nyit és 16-kor zár. Én 10-től nyomtam 15:30-ig némi ebédszünettel 49 kört. A 2 pálya állapota még délután is teljesen jó volt. Sőt délután még volt kis hóesés is. A szombati ár ua. Első alkalommal rákérdeztek a bérlet vásárláskor az oltottságra, de csak szóbeli megnyugtatás is elég volt, konkrét covid pass-t nem kellett előkeresnem. Másodszor még ennyi sem volt. Ettől függetlenül ajánlatos az igazolást magunkkal vinni, sőt az indulás előtt célszerű az ehranica oldalon is beregisztrálni, mert Szlovákiába tartózkodni anélkül nem lehet. (De ez a regisztráció csak 2 perc és 6 hónapra meg van az engedély.) Hét végén a gyorsbüfék is üzemelnek, bár azokat nem látogattam egyszer sem. Hja és van a parkoló mellett egy síovi pálya kicsiknek (és nagyoknak) ahol az alapokat el lehet sajátítani a teljesen kezdőknek is. Az szinte sík, kis köteles húzólifttel. Szóval összességében javaslom a helyet mindenkinek, mert nagyon családias. Én készülök kimenni most szombaton is. :)
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
2022.01.30. 19:13
Ez a baj hogy én se találtam semmit.Jövő hétre ír vagy húsz centi havat és ez van legközelebb ezért találtuk ki.azért köszönöm.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2022.01.30. 18:15
A honlapjuk már nem működik, de a Facebook oldalukat frissítgetik, ott jól néz ki a pálya a képeken. Sajnos, árakat nem találtam.

https://www.facebook.com/linia.kokava
gyulimuli2
221 élménybeszámolót írt
221
16 éve tag
2022.01.30. 16:28
sziasztok. tud valaki valami infót mostanában mert jövő héten kinéznénk a családdal. jegyárakról elsősorban. Köszi.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.