Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síszerviz Budapesten topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
312 élménybeszámolót írt
312
3 éve tag
2022.03.08. 00:08
Igen az egy kellemes konnyen kezelheto lec ..talp 1fok,- oldala 2 fok!!!

Ez a gyari beallitas az jo is!!
Előzmény: (SirkPool 215717)
SirkPool
6 élménybeszámolót írt
6
2 éve tag
2022.03.08. 00:03
Elan Amphibio 12c a léc... 168 cm, a rádiusza 14,6 m, a csőrnél 125 mm, középen 76 mm a végénél pedig 104 mm

Eddig a gyári állapotában használtam és nagyon jól kezelhető volt... bízom benne hogy az első szervíz után is ilyen jó marad :)
Előzmény: (endre77 215678)
endre77
312 élménybeszámolót írt
312
3 éve tag
2022.03.05. 01:04
Hat igy nehez megmondani pontosan mert ez igy nem pontos ertek!

Gondolom az alja 1fok es az oldala3....??

A gyari lecek nem egy meretuek altalaban 1-1 fok vagy 1-2 fok ez az altalanos..

De a komoly lecek azok lehetnek 1-3 ..vagy pl a Stockli slalom az 0.5-3 gyarilag
Ha egy fok az alja /az eleg jo az nem annyirA HARAPOS MINT A 0.5/

A ketto harom az oldalan ..az minel nagyobb a szam annal elesebb tehet kemeny jegesebb palyan jobban fog/persze minel elesebb annal jobban kopik is!!!

Szerintem egy jol kezelheto es eleg eles leced lesz!!Ha elen sielsz akkor szeretni fogod ...ha nem elen mesz akkor meg jobban fog akadni de az 1 talp fok/ha ez van/ akkor jobb mint a 0.5 ./



milyen leced van mekkora a talpad alatt??milyen szels hany mm??
Előzmény: (SirkPool 215676)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
SirkPool
6 élménybeszámolót írt
6
2 éve tag
2022.03.04. 21:51
Ma beadtam a léceket szervízbe... Montana nyert, mert szimpatikusak voltak telefonban és közel is vannak hozzám... bár ez nem túl szakmai megközelítés. :)

A lényeg... kértem a kézi élezést, és mondtam hogy ne túl profira hangolják mert attól messze van a tudásom... így 88°-ot ajánlottak.
Ahogy utána olvastam most kicsit, a gyári érték 90° lehetett nekem eddig mivel kb minden új léc így jön ki, szóval én ehhez szoktam hozzá.
Ez a kis tuning mennyiben fogja megváltoztatni a léc viselkedését... nehezebb vagy könnyebb lesz kanyarodni, vagy mi az ami más lesz?
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.