Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelésünk kivesézése topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2022.03.19. 00:45
Az egyik legfontosabb dolog...hogy szeretnel sielni!!Kinek vagy kiknek a sielese tetszik legjobban!

EZ A LEGFONTOSABB!!..Mert az hogy szeretnek jobban megtanulni uszni...pillango ?gyors? mell??? szoval azt kellen tudni hova szeretnel menni...

Ahogy irtam elozoleg jol sielsz ahhoz hogy ha meglatnak azt mondjak ugyesen nyomja..


Viszont elofordulhat hogy ha irsz hova szeretnel eljutni akkor gyokeresen meg kell valltoztatni sok mindent...

S ez elofordulhat a legtobb oktatoval is mert azok kozul is rengeteg van aki bizonyos dolgokhoz hozza sem tud szolni.....

Szoval tudnond kell hova szeretnel eljutni...
Előzmény: (eviktor 215850)
Lackó
3275 élménybeszámolót írt
3275
19 éve tag
2022.03.18. 22:03
Te klasszikusan már azon a szinten vagy, hogy lehetetlen írásban okoskodva hasznos tanácsokat adni.

Más is írta, és én is egyetértek azzal, hogy el kell(ene) menned egy olyan táborba, ahol erős haladó profi oktatás van.

Ott kellene lenni a havon, ott átbeszélni, próbálni, különböző gyakorlatokat megsíelni, rögtön elemezni, javítani.
És persze sokat menni egy profi mögött követőt, szinkront.

Van pár dolog, amire rá kellene érezned testtartásban, terhelésben, dinamikában, élváltásban, forgatásban, hogy még jobb legyen a síelésed, de ez itt egy fórumon lehetetlen. :-/
Előzmény: (eviktor 215850)
eviktor
27 élménybeszámolót írt
27
12 éve tag
2022.03.18. 17:36
A héten sikerült eljutnom síelni, készült pár videó, remélem valami értékelhetőt is megörökítettünk. Próbáltam figyelni a dolgokra amiket ajánlottatok, később voltak dolgok, amikre sikerült jobban ráéreznem, viszont akkor már sajnos nem készültek videók.
az 1. videón rövid lendület próbálgattam
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


a 2.-on a hosszúakat
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


a 3. egy nagyon lankás pályán készült (a barátnőm inkább a környezet miatt készítette)
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:


a 4. videó elég rövidre sikerült
Kattints a képre a videó megtekintéséhez:
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.