Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bagolyirtás (Mátra) topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2022.10.17. 18:33
Sajnos cáfolnom kell az előttem szólót. Igaz, hogy az ERBE (a valamikori létesítő, évekig "tulajdonos") cég létezik, Deák Zsolt sporttársam is aktív még, bár már nem ő irányítja a még létező sí-szakcsoportot - de a felvonóról semmit nem tudnak, a cég nyilvántartásaiban nem szerepel (szakmailag utánanéztem, mivel egykoron én az ERBE gazdasági igazgatója voltam, megtehettem). Magyarán nincs gazdája, nincs nyoma annak, hogy bárkinek is a "tulajdonában" lenne. A sípálya területe pedig részben önkormányzati, részben "rendezetlen" tulajdonú. WFeri
Előzmény: (Tervező 216247)
Tervező
84 élménybeszámolót írt
84
9 éve tag
2022.10.17. 18:12
Kedves érdeklődők !

A legutolsó információm 2012-ből származik. Akkor az ERBE tulajdona volt, mint eredetileg is.
Az ügyintéző Deák Zsolt volt, zsolt.deak@erbe .hu

A cég most is létezik, https://www.erbe.mvm.hu Bp 1117 Budafoki u.95 tel kp. 06-1-3824700, erbe@erbe.hu

Tehát szerintem nem gazdátlan, ha a "Jó gazda gondossága" esetleg nem is látszik a berendezésen.
Akit érdekel, keresse az urat vagy utódát, talán valaki tud felvilágosítást adni.
Előzmény: (Síhuhu 216244)
Síhuhu
19 élménybeszámolót írt
19
1 éve tag
2022.10.16. 16:07
Kedves Ferenc,
Megtudott valami újat?
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.