Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Melyik lécet válasszam? topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
312 élménybeszámolót írt
312
3 éve tag
2022.11.08. 00:57
Kezzel keszitett svajci lec!Igazi minoseg...nekem a kedvencem ..a Nordica mellett!Ha nem vagy jo agressziv sielo..akkor nem eri meg!!Ha igen akkor arany..
Koltai Koppany
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2022.11.08. 00:17
Szia!
Köszönöm szépen a válaszod. Valóban általánosítva kérdeztem a három márka közötti árkülönbözet lehetséges okait, mert elbizonytalanított, hogy nem találtam semmit ami számomra indokolttá tenné.

Szerencsére abban már egészen biztos vagyok, hogy az adott márkák melyik típusára gondolok. Azt is tudom, hogy mire fogom használni. És sajnos tisztában vagyok az árakkal is.

Az már egy izgalmasabb kérdés, hogy a felkészültségem hol tart ezen agresszívabb síelést igénylő lécekhez. De a technikád és az erőnléted mindig lehet jobb! ;)
Előzmény: (magnum56 216351)
Koltai Koppany
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2022.11.07. 23:49
Szia!
Köszönöm szépen! Én is hasonlóra jutottam, mert kézzel fogható indokokat nem nagyon találtam. Bár a német nyelvű fórumokhoz kevés a nyelvtudásom.
Előzmény: (gaboca 216349)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
magnum56
322 élménybeszámolót írt
322
15 éve tag
2022.11.07. 22:25
Nem a márkával kellene kezdeni a válogatást, hanem azzal, hogy mire szeretnéd használni.
Versenyzésre vagy hobbisízésre?
Taposott pályára, mély hóra, vagy mindkettőre legyen alkalmas?
Kezdő, haladó, vagy profi sizőnek gondolod magad?
Mennyi pénzt áldoznál rá?
Ha ezeket eldöntötted, aután érdemes megnézni a márkákat.
gaboca
3369 élménybeszámolót írt
3369
15 éve tag
2022.11.07. 20:42
Svájci a márka, Svájcban is gyártják, ami nem egy olcsó ország és ha kicsit pikírt akarok lenni, akkor az előző két márkával ellentétben, nem szoktak szétesni a léceik... :-)
Koltai Koppany
4 élménybeszámolót írt
4
5 éve tag
2022.11.07. 20:04
Sziasztok!
Síléc vásárlás előtt állok és kocsit elbizonytalanodtam ezért fordulnék hozzátok!
3 gyártóra szűkítettem a kört. A jelenleg is használt Head, az Atomic és a svájci Stöckli.
Viszont meglepődve láttam, hogy míg a Head és az Atomic nagyjából egy árkategóriában mozog addig a Stöckli 40-50%-al is drágább. Nem igazán találtam róla érdemi infot, hogy mi lehet ennek az oka. Esetleg van köztetek olyan aki fel tudna világosítani, hogy mi lehet ennek az oka?
Előre is köszönöm a válaszokat.
Üdv, Koppány
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.