Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2022.11.28. 14:03
Pályán kívülre, ha van friss hó, kb bármilyen deszka formájú cuccal ki lehet menni, aminek elég nagy a felülete. Emlékszem, sífutótáborban voltunk, dekket nem vittem, leesett éjjel 30 centi friss. Bementem a helyi kölcsönzőbe, 25 éves cuccaik voltak. Lecsaptam a legnagyobb dekkre, azon egy jó kölcsönzős kötés akkora holtkátékkal mint a ház, és egy bakira, ami olyan puha, volt, mint egy mamusz. Életem egyik legjobb erdőzős napja volt. Nyilván teljesen más vele, mint egy mai rockeres lappal, de teljesen használható. A kifagyott pályára kellenek olyan huncutságok, mint jó él, torziós merevség, hogy rá tudd tenni a terhelést az élre, egy reszponzív baki és kötés. Porhóban viszont kb bármivel lehet menni, csak legyen felület. Ez a K2 dinoszaurusz már akkor wide volt, amikor a wide még nem volt trendi, tehát a felület adott.
kisvargacz
37 élménybeszámolót írt
37
10 éve tag
2017.02.08. 22:48
Üdv
Még mindíg a barátnőmnek hajtok deszkát.De most nem ezért írok.Beleszaladtam egy garázsürítésbe,a nagy deszka keresgélés közben rábukkantam egy K2 FatBob lapra,szinte újszerű állapotban.Hát persze hogy önző majom módjára magamnak vettem meg,10 euroért :D
Valaki használt régebben ilyen lapot?Mennyire merjek vele ki menni a pályákon kívülre?Sajna melózom,még nem volt időm csúszni vele,viszont roppantúl be vagyok sózva :D
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.