Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Testreszabható talpbetét topikból

ÜZENETEK (10)Időben csökkenő Időben csökkenő
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2022.12.04. 14:31
Nocsak! Képet lehetne látni róla? Had értsem meg már, miről is van szó? WFeri
Előzmény: (endre77 216591)
VÁrpád
265 élménybeszámolót írt
265
4 éve tag
2022.12.04. 13:02
Király! Na innen lehet építeni! A láb erek izületek különbözö izmainak porcainak csontjainak egyénre szabott, cm2-ről cm2 re puhább ill keményebb rétegeinek felépítését. Lesz keringés lesz tartás, és lesz teljes geometria. Most már csak a sícipő belső felével kell összepászítani. Nagyon tetszik. Jól érezted magad mikor csináltad? Teljesen kikapcsolódtál? Nekem nagyon tetszik! Mármint a kivitelezés!
Előzmény: (endre77 216591)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2022.12.03. 22:10
Leontottem ipari nagyon eros epoxybol...mm-re pontos
Előzmény: (endre77 216590)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2022.12.03. 22:05
En igy szoktam kezdeni az uj csizma labra formalasat...sok evi sok eredmnytelen csizmakeszito mesteren tuljutva...innet olyan csizmam van mint a kesztyu aztan a belevalo dolgokat szepen sorban..betet, belso csizma terdbeallitas sarokemelo stb..stb...nekem nem egy egyszeru labfejem van van mit melegiteni tagitani koszorulni!!
Előzmény: (VÁrpád 216589)
0-02-01-950ba8eb704cac472d39e35a8d7de7013d23a41b99cb5b13c2c84f8d9356e4bc-d129bd885b3b8c0a.jpg
VÁrpád
265 élménybeszámolót írt
265
4 éve tag
2022.12.03. 21:33
Spongyát rá! Lehet különböző időben néztünk az egyenes cső két végébe, azért nem láttuk egymást. A kommentemet módosítottam ugyan, de addigra fixálták. Így nem állt módodban látni, hogy amiről véleményt mondtál, az csak fél információ. A háttérben a sértettekkel (privátban) neveket, cégeket és gyártókat is említünk, méltatlan garancia, és szavatosság kezeléssel. Bár ,miután a többi kommentet is elolvastad, vagy olvasni fogod, körvonalazódik a dolog, nem fogja csípni a szemed a részletekbe menő, szőrszálhasogató faxság. Az egyik gyártó termékét majdnem felvettem a kölcsönzőmbe üzletembe. Szkeptikus voltam a termékkel kapcsolatban amit már részletekbe menően meg tudok indokolni. Ha kis időm lessz, legyártom a két talpbetét alsó fele közötti különbség protézisét szilikonból. Aminek a felső része ,a formázható talpbetét alsó felével fog passzolni, az alsó fele a sícipő bélésének belső felével.
Ettől lessz tökéletes a talpbetét, de még így is csak 95% os. A sablont felvett sícipővel kell kezdeni, lépésről lépésre kell levenni a negatív öntő formát.,hogy a talp síkja megmaradjon.
Előzmény: (WéberF 216583)
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2022.12.03. 17:50
Keves Ferenc! Ahogy Vendel irta velemeny es tapasztalat megosztas tortenik it..nem latok semmi rosszindulatot....persze lehet mindenkeppen es mindennel sielni


Csak hat ahogy Te irtad Legyen kenyelmes es feszes is NA HAT ITT VAN A KUTYA ELHANTOLVA..na ez a nem konnyu!!!


Sporttarsi Udv :Endre
Előzmény: (WéberF 216583)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2022.12.03. 17:37
Remélem nem értelek félre, de bízom benne, hogy Te sem, pedig úgy tűnik, valamit nem ugyanúgy értelmezünk. Csak annyit jegyeztem meg, hogy nem a talpbetét a legfontosabb a sícipő használhatóságában. WFeri
Előzmény: (VÁrpád 216582)
VÁrpád
265 élménybeszámolót írt
265
4 éve tag
2022.12.03. 16:13
(Három éve kezdtem szigeteltetni a házamat, rossz előérzetem volt.utána olvastam a MÉSZ szabályzatban a szigetelés rendszer kivitelezésének. Száz oldal a szabályos kivitelezés, és 10 oldal az elrontott szigetelések, és helyreállítása. Mikor számon kértem a kivitelezőt, azt mondta, ,,25 éve így csinálja.Tűzép által ajánlott szakember” Ami hibát el lehet követni elkövette , 25 éve xszarul csinálta. Majd hívtam egy sitnyiket , aki autodidakta módon tanulta a szakmát, két év tapasztalattal, kiváló minőségű munkát végzett. Megkérnélek ne kérkedj).
Nem erről van szó, hanem, hogy egyáltalán hoz e annyit amennyit visz! Mint anyagilag mint időben. Ha csak nem a szomszédban csináltatod és vendége voltál a készítőnek. Ha jó megéri ,ha rossz egy átok. És ez csak a pályán fog kiderülni, kérlek az összes kommentet olvasd össze, az összes szerzőtől, és érted mit miért mondunk.
( Jégvercse 2021 12 11 kommentjétől felfelé kérlek) hasonló lessz a megállapításunk. ( Lehet későn érkeztél a buliba, mi már kikértünk pár kört). Szívesen olvasom kommentjeid, ha azok építő jellegűek. Részleteiben próbálunk megoldást keresni panaszos ügyfeleknek.
Ha neked nincs ilyen, se jó se rossz, tapasztalatod, akkor had engedtessék meg nekünk, hogy mint a testre szabható talpbetét topicon megbeszéljük a testre szabható talpbetét, tapasztalatainkat, véleményünket. ELŐRE IS KÖSZÖNÖM!
Előzmény: (WéberF 216577)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2022.12.03. 14:52
Nagyjából úgy néz ki, hogy akinek nem a lábára öntött, beformált sícipője van, el se kezdjen síelni? Na azért 65 év síeléssel, némi versenyzési tapasztalattal a hátam mögött érdeklődéssel figyelem ezt a polémiát. Sokat számít a cipő, de azért nem ennyire bonyolult! Legyen feszes, de kényelmes egyben...... sok értelmes hozzászólás volt már régebben, nem mennék bele a továbbiakba. WFeri
Előzmény: (VÁrpád 216576)
VÁrpád
265 élménybeszámolót írt
265
4 éve tag
2022.12.03. 14:01
Értem én, hogy gőzgép! DE MI HAJTJA!
A talpbetét síkja ha nem passzol a sícipő külső talpának síkjával, ill bélés belső síkjával, azt a bokaszög állításával nem fogod kompenzálni.
Véleményem szerint azzal azt kompenzálod, hogy ha x vagy o lábad van, vagy kisebb vagy nagyobb léctávolsággal síelsz. Ill amelyik cipőn opció a sarok alatti oldal irányba állítás lehetősége, azzal az oldalra vagy közép felé álló talpat kompenzálod. A genetikailag nem átlagos futóművet állítod be a léc síkjára. De az is lehet, hogy én tudom rosszul!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.