Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Snowboard topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
esslegg
97 élménybeszámolót írt
97
17 éve tag
2022.12.30. 13:05
Szia,
Ha a két kötés tárcsájának az átmérője, ill. a fogazott oldalon a fogak száma és ennek a résznek a "meredeksége" megegyezik (azaz a régi kötés tárcsája láthatóan jól illeszkedik a Burton kötésbe), akkor működnie kell az összepárosításnak.
Ami a kötés méretét illeti, puha kötésekhez kevésbé értek, de nekem ránézésre a Burton kötés kicsinek tűnik a képen látható bakancshoz, a talp túl nagy része lóg le.
Biztos lehet vele csúszni így is, de szerintem irányíthatóság, kontroll stb. szempontjából nem lesz az igazi.
Én a helyedben megpróbálnám becserélni egy L-es kötésre, aminek ideálisan 4x4-es a tárcsája. Használt felszerelést is árusító síkölcsönzők tapasztalatom szerint kis ráfizetéssel nyitottak erre.
Előzmény: (yager01 216894)
yager01
19 élménybeszámolót írt
19
16 éve tag
2022.12.28. 15:33
Sziasztok, segítséget kérnék egy kötéssel kapcsolatban. Adott egy CC crazycreek deszka egy állítható kötéssel ami eltört. A felgatása a kötésnek a lapra 4 csavarral történik. Vettem egy Burton Cudtom deszkát hozzá tartozó 3D kötéssel. Lásd a képet. A kérdésem az, hogy csereszavatos -e a CC kötés a Burton -el? Elvileg össze tudom házasitani a kettőt. Illetve az is kérdés, hogy a Burton kötés ami elvileg M-es jó lehet e 44es cipővel? Rövidebb mint a CC de bele fér a bakancs igaz a talprész rövidebb ezáltal a bakancs is rövidebb feletetn fekszik fel. A csatok elvileg állíthatók tehát a leszorításaal nem lesz gond... Kicsit tanácstalan vagyok, hogy tudok e a kettőböl egy használható deszkát csinálni VAGY a Burtont használjam e a meglévő de szemre kisebb kötéssel?

(a képeket feltöltöttük - a szerk.)
62020221228-153748.jpg
99920221228-150319.jpg
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.