Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Nagy-Hideg-hegy topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
VÁrpád
262 élménybeszámolót írt
262
4 éve tag
2023.01.22. 13:05
Hát nemigen van lehetőség máshol a közelben, tömörül mindenki! Nekem is vérzik a szívem, mennénk de az egymás taposása nekünk sem hiányzik! Én azért még bízom benne, hogy lejjebb is lessz hó! A csapadék megvan 1-2 fok mínusz kéne még!
Előzmény: (SNikol 217393)
SNikol
2 élménybeszámolót írt
2
1 éve tag
2023.01.22. 10:41
Köszönöm Vendel! Kirándulni szoktunk itt is, ahol lakunk, csak sajnos most nincs hó. :(
A gyerekekkel szeretnénk csak valami dombot, ahol csúszkálhatnak kicsit, de a tömegnyomor nem hiányzik hozzá. Szokolyán van hó, vagy esélytelen? Sajnos azok a lejtők, dombok, amiket én gyerekkoromból ismerek, nem havasak most.
Esetleg tudsz valami helyet a Börzsönyben, ahol délután 1-2 órát lehetne szánkózni, és nem kiépített pálya? Köszi!
Előzmény: (VÁrpád 217391)
VÁrpád
262 élménybeszámolót írt
262
4 éve tag
2023.01.22. 07:32
Egymást fogják taposni az emberek! A friss levegőre menni egy jót túrázni mindig érdemes! Szép hétvégét! Itt -ott lezárt erdőszakaszokra lehet, számítani, (a lavina veszély miatt) a fák túlterheltsége miatt,! Az erdőben gallyak ágak törhetnek le, fokozott óvatossággal közlekedjetek!
Előzmény: (SNikol 217389)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
SNikol
2 élménybeszámolót írt
2
1 éve tag
2023.01.21. 23:17
Szánkózni, forralt borozni, harapni valamit érdemes holnap felmenni?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.