Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Turracher Höhe topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ildikogs
43 élménybeszámolót írt
43
10 éve tag
2023.01.25. 17:57
Tavaly ugyanekkor töltöttünk ott pár napot. Hó is esett szépen, bár nem rendkívüli mennyiségű. A taxi is járt a tavon. A pályák szépen kezeltek voltak - már ott, ahol én jártam -, ezzel nem volt gond. Amikor sütött a nap, jól lehetett síelni. Viszont amikor lehűlt a levegő, feltámadt a szél, akkor nagyon jeges lett a Kornock felső része. Kék pálya ide vagy oda, azt vettem észre, hogy senki nem ment fel a tetejére, kiürült a pálya. Később a felvonó is leállt. Amíg ott voltunk, 3x láttam mentőhelikoptert. Abban egyetértek, hogy a pályarendszer kicsit kaotikus, nem mindenhol egyértelmű, melyik pálya merre megy éppen, nem könnyű kiigazodni és eljutni A-ból B-be.
Előzmény: (Zsámboki 217486)
Zsámboki
5 élménybeszámolót írt
5
2 éve tag
2023.01.24. 20:29
3 éjszakát töltünk épp itt, indulás előtt naponta néztük a hó jelentéseket, vajon jön e friss hó. Hát jött 😁 Vasárnap este óta közel 1 méter. Lavina veszély, a csúcsra nem lehet menni, egy -két pálya lezárva. Nem sokat foglalkoztak a pályákkal, a friss hó sajnos kupacokban rajta, ma már szinte síelhetetlenek a kék pályák is. Volt dolguk a falu útjaival kétség kívül, de a pályákkal nem sokat foglalkoztak. Szerintünk kicsit átláthatatlan a pálya, rengeteg felvonó ( ebből 1 kabinos csak ), második nap is térkép kellett mindenhez, pedig nem vagyunk annyira elveszettek 😁 A panoráma, a táj és a falu meseszép. Hütték sajnos alig vannak nyitva feljebb, csak a központi részén szinte az összes. A tavon a taxi nem működik ( állítólag vékony a jég ), sajnos erre rá is fáztunk, kellett gyalogolni egy keveset. Összességében gyönyörű hely, valószínűleg mi jöttünk rosszkor, de a pálya karbantartás nem volt a helyzet magaslatán.
IMG-20230124-095740.jpg
IMG-20230124-072501-494.jpg
IMG-20230124-112833.jpg
IMG-20230124-095742.jpg
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.