Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kronplatz - Plan de Corones topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
tsrt
121 élménybeszámolót írt
121
13 éve tag
2023.02.16. 12:02
Szia!
A narancs irány átlagos sítudással abszolválható.

A felelősségbiztosítás igazolását tőlünk még sohasem kérték. Volt ilyenünk egyébként. Nekünk angolul is megküldte a biztosító a kötvényt melyben szerepelt a leírása. Tavaly egy másik biztosító szintén, de akkor sem kérték. Szerencsére nem is volt rá szükség...
Előzmény: (mvrita 218123)
mvrita
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
2023.02.16. 10:55
Kérdezném, hogy a Sella Rondan (mi a zöldet néztük ki, 8 éve voltunk azon) a sárga kör pályái mennyire nehezek? Feketék/pirosak?

Sí felelősségbiztosításról milyen tapasztalatok vannak?
Kérnek e bármilyen igazolást a sípályákon?
Nekünk Groupamás utasbiztosításunk van, van benne felelőség-biztosítás, de erről nem tudnak itthon kiadni (a kötvényen kívűl) semmilyen nemzetközi igazolást.
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2023.02.01. 10:25
Mi szerdán voltunk, nem voltak kevesen, de kezelhető volt. Mi a zöld kört tettük meg, mert arról azt írták, talán kicsit könnyebbek a pályák. Én közepesen síelek, kék, piros pályákon gond nélkül, nekem teljesíthető volt. A zöld körben sem volt olyan túl sok botozás, lehet, hogy kicsit több volt a lift, de inkább az elején. A fiúk a narancs körön mentek, azt mondták, az is normál pályákat takart. Valóban jó korán kezdeni, mi 10-kor indultunk Corvarából, egy ebédes hüttézéssel és egy délutáni aperolozással 16 órára értünk vissza.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2023.01.31. 19:38
Sella Ronda kör megtételét a hét második felében javaslom, leginkább szerda és csütörtöki napokon, mivel általában a síhét elején megy mindenki, szóval így kisebb a tömeg. Meg kell indítnani reggel, nagyon idejében, mert minél később ér vissza az ember, a kör pályái akkorra már eléggé össze vannak túrva. Sokkal inkább narancs irányt javaslom, kisebb a forgalom, jobbak a pályák, kevesebb felvonó van és nincs botos rész.
Előzmény: (Dr.Bubo 217268)
s.andi
75 élménybeszámolót írt
75
12 éve tag
2023.01.16. 20:44
Szia, úgy látom most nincs 3+2 vagy 3+3 napos kombináció. Régebben volt Kronplatz-on is és Drei Zinnen-en is. Sőt olyan is volt , hogy a Kronplatz 6 napos érvényes volt 1 napra Klausberg-re és Speikboden-re is.
A hó biztos jó lesz.
Előzmény: (Dr.Bubo 217268)
tsrt
121 élménybeszámolót írt
121
13 éve tag
2023.01.16. 18:07
Szia!
Én "kiegészítő" jegyről nem tudok, persze attól még lehet... Mi a Dolomiti Superski bérletet szoktuk venni, így bármikor mehetünk a Sella Ronda-ra, Marmolada-ra vagy csak Alta Badia-ba. Szerintem a hóminőség miatt ne aggódj.
Előzmény: (Dr.Bubo 217268)
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2023.01.16. 17:44
Szeretném megkérdezni, jött vissza valaki mostanában erről a területről? Milyen a hóhelyzet, mert a webkamerák szerint van hó, csak nem tudom, milyen minőségű.
Sokan írtatok itt a Sella Rondáról,mi is tervezzük, hogy végigmegyünk rajta. Ha csak Kronplatzra vesszük meg a bérletet, akkor kiegészítő jeggyel lehet menni, vagy meg kell venni egy napra a régióbérletet?
Köszönöm
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.