Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síbakancs választás topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
312 élménybeszámolót írt
312
3 éve tag
2023.02.17. 00:44
Rengeteg jo belso csizmat kapni...en szemely szerint nem is hasznalom a gyarit soha - Intutition-..csinal nagyon jokat..tura kenyelmesebb melegebb sportosabb amit csak akarsz kulponbozo vastagsagban nem tudom Magyarorszagon ki a forgalmazoja!https://intuitionliners.com/product-category/the-liners/

Itt meg tudod nezni a tipusokat!..nagyon jo minoseg s kozepes ar kategoria

En ZIPFIT-et hasznalok de az eleg draga es az nagyon sportos viselet!!
Előzmény: (WéberF 218134)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2023.02.16. 20:31
Köszi. "Új" cipőben már nem gondolkodnék, még akciósban sem, ez "ránőtt" a lábamra, sok versenyt megért, a héj még bírja. (Van tapasztalatom elöregedett műanyag héj törésével.) A versenyzést "átmenetileg" felfüggesztettem (a profi HEAD Intelligence GS lécemet is elajándékoztam, nehogy kísértésbe essek), de azért még néhány csúszás kedvéért gondoltam egy bélés-cserére, hogy a bakim azért feszesen legyen passzentos. WFeri
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2023.02.16. 20:29
Köszi. "Új" cipőben már nem gondolkodnék, még akciósban sem, ez "ránőtt" a lábamra, sok versenyt megért. A versenyzést "átmenetileg" felfüggesztettem (a profi HEAD Intelligence GS lécemet is elajándékoztam, nehogy kísértésbe essek), de azért még néhány csúszás kedvéért gondoltam egy bélés-cserére, hogy a bakim azért feszesen legyen passzentos. WFeri
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2023.02.16. 18:54
A műanyag héj is öregszik. Head esetében a belső cipő kitömörödése gyorsabb, mint az átlag. Ennek ellenére én nem javaslom, hogy egy új belső cipőbe beruházz. El kell szerintem vinni a Sítechnikához Dorogra, hogy a belső cipőre ragasztott térfogatszűkítőkkel lehet-e még eredményt elérni.
Ha nem, akkor én új cipőt vennék valami szezon végi akcióban.
Előzmény: (WéberF 218134)
WéberF
2039 élménybeszámolót írt
2039
17 éve tag
2023.02.16. 17:52
Elméleti kérdés: sokéves Head Eson bakimban a bélés igencsak "osszetöppedt", nem igazán tudom már feszesre csatolni. Van ötlet egy béléscsere megoldására? Hol, merre érdeklődjek? 27-es méret. WFeri
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.