Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kronplatz - Plan de Corones topikból

ÜZENETEK (9)Időben csökkenő Időben csökkenő
vgy73
14 élménybeszámolót írt
14
10 éve tag
2023.02.22. 21:14
Szia!
A narancssárga körön 2 olyan pálya szakasz van ami máshol elmegy feketének, de haladó sítudással teljesíthetők. Sok a lendületes piros, nagyon jól kezeltek a pályák, reggel legalábbis hibátlan volt mindegyik.
Mi szerdán mentünk, az útvonalán Val Gardenától kezdve a legtöbb felvonónál sor alakult ki, átlagos 5-10p várakozás, egyre távolabb oszlott a tömeg. Eltévedés nélkül négy óra alatt megvolt, úgy, hogy meg-meg álltunk. Ki van táblázva, de nem árt előtte az egyes síterepek részletes térképére felrajzolni az irányt,
Előzmény: (mvrita 218123)
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2023.02.16. 12:31
Ha jól emlékszem, akkor fekete talán nincs is benne.
Véleményem szerint egy reggeli, jó állapotú fekete, amin kevesen vannak az sokkal kevesebb összpontosítást igényel, mint egy délutáni, összetúrt dinamikusabb piros nagy forgalom mellett.
Azt tudom csak mondani, amit már leírtam. Az időzítés a kulcs. Hét második fele, korai indulás, kevés hüttézés.

A felelősségbiztosítás minden esetben benne van biztosításban, amelyik biztosító nem hajladó erről angol igazolást kiadni, annak nagyot kell köszönni és továbblépni. Nincsenek eget rengető különbségek a biztosítások között. Ér 10e Ft (lehet sokat mondok) spórolást az, hogy esetlegesen egy sielést megkeserítsen?
Előzmény: (mvrita 218123)
tsrt
121 élménybeszámolót írt
121
13 éve tag
2023.02.16. 12:02
Szia!
A narancs irány átlagos sítudással abszolválható.

A felelősségbiztosítás igazolását tőlünk még sohasem kérték. Volt ilyenünk egyébként. Nekünk angolul is megküldte a biztosító a kötvényt melyben szerepelt a leírása. Tavaly egy másik biztosító szintén, de akkor sem kérték. Szerencsére nem is volt rá szükség...
Előzmény: (mvrita 218123)
mvrita
1 élménybeszámolót írt
1
8 éve tag
2023.02.16. 10:55
Kérdezném, hogy a Sella Rondan (mi a zöldet néztük ki, 8 éve voltunk azon) a sárga kör pályái mennyire nehezek? Feketék/pirosak?

Sí felelősségbiztosításról milyen tapasztalatok vannak?
Kérnek e bármilyen igazolást a sípályákon?
Nekünk Groupamás utasbiztosításunk van, van benne felelőség-biztosítás, de erről nem tudnak itthon kiadni (a kötvényen kívűl) semmilyen nemzetközi igazolást.
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2023.02.01. 10:25
Mi szerdán voltunk, nem voltak kevesen, de kezelhető volt. Mi a zöld kört tettük meg, mert arról azt írták, talán kicsit könnyebbek a pályák. Én közepesen síelek, kék, piros pályákon gond nélkül, nekem teljesíthető volt. A zöld körben sem volt olyan túl sok botozás, lehet, hogy kicsit több volt a lift, de inkább az elején. A fiúk a narancs körön mentek, azt mondták, az is normál pályákat takart. Valóban jó korán kezdeni, mi 10-kor indultunk Corvarából, egy ebédes hüttézéssel és egy délutáni aperolozással 16 órára értünk vissza.
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2023.01.31. 19:38
Sella Ronda kör megtételét a hét második felében javaslom, leginkább szerda és csütörtöki napokon, mivel általában a síhét elején megy mindenki, szóval így kisebb a tömeg. Meg kell indítnani reggel, nagyon idejében, mert minél később ér vissza az ember, a kör pályái akkorra már eléggé össze vannak túrva. Sokkal inkább narancs irányt javaslom, kisebb a forgalom, jobbak a pályák, kevesebb felvonó van és nincs botos rész.
Előzmény: (Dr.Bubo 217268)
s.andi
75 élménybeszámolót írt
75
12 éve tag
2023.01.16. 20:44
Szia, úgy látom most nincs 3+2 vagy 3+3 napos kombináció. Régebben volt Kronplatz-on is és Drei Zinnen-en is. Sőt olyan is volt , hogy a Kronplatz 6 napos érvényes volt 1 napra Klausberg-re és Speikboden-re is.
A hó biztos jó lesz.
Előzmény: (Dr.Bubo 217268)
tsrt
121 élménybeszámolót írt
121
13 éve tag
2023.01.16. 18:07
Szia!
Én "kiegészítő" jegyről nem tudok, persze attól még lehet... Mi a Dolomiti Superski bérletet szoktuk venni, így bármikor mehetünk a Sella Ronda-ra, Marmolada-ra vagy csak Alta Badia-ba. Szerintem a hóminőség miatt ne aggódj.
Előzmény: (Dr.Bubo 217268)
Dr.Bubo
50 élménybeszámolót írt
50
10 éve tag
2023.01.16. 17:44
Szeretném megkérdezni, jött vissza valaki mostanában erről a területről? Milyen a hóhelyzet, mert a webkamerák szerint van hó, csak nem tudom, milyen minőségű.
Sokan írtatok itt a Sella Rondáról,mi is tervezzük, hogy végigmegyünk rajta. Ha csak Kronplatzra vesszük meg a bérletet, akkor kiegészítő jeggyel lehet menni, vagy meg kell venni egy napra a régióbérletet?
Köszönöm
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.