Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Normafa topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2023.03.04. 18:49
Ma úgy közelítettem meg a buszmegállót, hogy a parkoló mentén mentem végig. A látottak alapján délelőtt 10 óra körül voltak bőven helyek az új parkoló végében, de ahogy láttam hétvégén (is) fizetős.
Persze, már így is kb. a 70 %-a helyeknek foglalt volt, igaz szerintem most valószínűleg több és kulturáltabb hely van parkolásra, mint korábban (mondjuk sosem mentem autóval erre a helyszínre).
A buszon még jobb volt a helyzet, persze ha korán érkezik és távozik az ember.

A pályáról is szólva, már olvadozott rendesen (klasszikus stílushoz is volt rendes nyom), de így is élmény volt.
IMG-20230304-094241240.jpg
IMG-20230304-085218173.jpg
Kis Kovi
271 élménybeszámolót írt
271
13 éve tag
2023.03.03. 21:16
A parkoló egyáltalán nem probléma, tömegközlekedéssel megyek a helyszínre a város másik végéből, mivel jelenleg van öltöző és szekrény is, amelyet a Vasas síházban igénybe lehet venni. Ez benne foglaltatik a pálya díjazásában.
Nagyon örülök, hogy végre van egy helyszín, amit aránylag könnyen meg lehet közelíteni ilyen módon és még lehetőség is van a "cuccok" elhelyezésére.

A webkamerát végig "görgetve" (időszakot nézve) lehetett látni a szezonban (megvilágított rész), hogy mikor ágyúztak.

Még olyan vastagsága volt múlt hét végén a pályának (azóta egyszer "lőtték" is a pályát), hogy ha nem lesz tartós extra melegedés, akkor akár március végéig kitarthat az alap.
Az engedélyek, megállapodások szerint márciusban már csak korlátozottan lehet működtetni a hóágyukat.

Igen komoly infrastruktúrát alkottak (hóágyuk, hűtőház, világítás, pályagép, stb.) és szerintem még mindig olcsóbban kijött mint egy uszoda vagy egy stadion vagy egy sportcsarnok, amiből már van bőven az országban.
Az előbbiekkel felsoroltakkal ellentétben, itt sokkal egészségesebb, természetes környezetben lehet mozogni, igaz időben sajnos csak kb. 3-4 hónapra korlátozódhat a használat.
radnai.kalman
3 élménybeszámolót írt
3
13 éve tag
2023.03.03. 18:30
Holnap - ha hó is lesz - sielők estéje lesz a Normánál is.
Abszurdumnak tartom, hogy a webkamera nem a sípályát mutatja, hanem háztetőket.
Kinek lehet a hatásköre ezen változtatni?
Nem hiszem, hogy ez megoldhatatlan lenne manapság.
Már arra is gondoltam, hogy ez szándékos, direkt nem kívánják a síbarátokat tájékoztatni, mivel nincs elég parkoló.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.