Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Különbség a síoktatók között topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
endre77
317 élménybeszámolót írt
317
4 éve tag
2023.03.09. 01:15
Hat ez szegyen en is hallottam mar hogy bot nelkul tanult sielni...szegyellheti az oktato magat mar ha az ilyen oktatonek hivhato../
Előzmény: (VÁrpád 218484)
VÁrpád
266 élménybeszámolót írt
266
4 éve tag
2023.03.08. 21:36
Mai bérlő!
-Síbotot készítsek!
- nem !köszönöm nemkérek!
-az van sajátod?
-nem nincs!
-hogy fogod leszedni a lécet?
-lerúgom!
- szerintem ne tedd mert akkor nem adom ki a lécet!
- de németországban (magyar) síoktató azt mondta így csináljam! Előzőleg is mikor béreltem(nálam) így vettem le! Miért? Megsérült?
- meg!


A kötést felhajtva a skálázott hengeres rész sorjásra rúgva és a sícipő is kritikán aluli látványt nyújt!
Egy kezdő síelő aki a két talpán is alig áll meg, biztos elegáns mozdulattal keresztbe tett léccel előre feszített lábbal pipiskedve sérülésmentesen lebírja venni a lécet!
Nem kívánok rosszat az ilyen ,,oktatónak” csak az egyik tanulója, a síléce lebutított élével , metélje körbe azt az ujját amire nem nőtt köröm haladéktalanul! Remélem ha a garanciát/szavatosságot elutasítják probléma esetén a szétrúgott kötés miatt, akkor bevállalja ő!
Donovalyban leszúrják botjaikat a felvonók aljában míg csak gondot okoz, majd az oktatás részeként felhasználják! Az első leszúrja utolsó összeszedi, majd ezt ismétlik a domb aljáig! A közbensők kanyarodnak közöttük!
A kezükben lévő bottal különböző súlypontáthelyezéseket tanítanak!
Bot nélkül léceiket guggolva, vagy mástól kért bottal távolítják el! Sosem rúgják le! És legfőképpen nem bíztatják, hogy így csináld!

Miért? Miért nem vagyunk képesek minőségi munkát végezni? Ott azért a kevés lóvé nem lehet ok! Vagy tán született bunkók vagyunk? Vagy csak gyakorlók?
Nyilván nem minden síoktató ilyen, nem inge gatyája ne vegye magára!
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.