Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sölden vagy Cervinia topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2023.03.21. 17:45
Hello,
Nos én mint a svájci turisztikai szervezet (mySwitzerland) önjelölt Örökös platina kolomp és alpesi kürt nagykövete, a nemzetközi turizmus, a bilaterális GDPhez való hozzájárulás, a kisvállalkozások támogatása, a kulináris tapasztalatok gyüjtése, az egészséges életmód, stb szem elött tartásával teljesen támogatom hogy gyertek Zermattba, még ha a szomédból is.

A svájci mérmökcsapatunk már dolgozik az FW projekten (fantastisches Wettergerät - fantasztikus idöjárásgép) hogy a tervezett idöpontra ne legyen szél és sok idöt tudjatok tölteni Zermatt terepén, ami szimplán lenyügözö.

Promóciós videónk kollégámmal Rogerrel, hamarosan elérhetö lesz.

Ui:
Szervezetünk nem vállal felelösséget költségekért amik felmerülhetnek a Zermatt élmény utáni addiktológiai szakrendelések vizsgálatából kifolyólag.

😊

MM
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
2023.03.21. 16:14
Nem tudom, hogy hány fös a csapat, de pl. ez:

https://www.booking.com/hotel/it/maisongorret.sv.html?auth_success=1

Nem a legideá´lisabb helyen van, kicsit gyalogolni kell a piazza Carrelig, nézd meg a Google mapson

https://www.casevacanza.it/
ez a honlap jó

https://www.miramonticervino.it/
ez a Miramonti saját honlapja, de a Bookingon is meg lehet nézni. Van egy Miramonti 1500, ez közel van a buszvégállomáshoz, de föleg szobáik vannak, amiben nincs konyha. Viszont van egy közös étkezö-társalgó. Rá kell kérdezni, hogy megvan-e még a konyhás lakás (mi vagy 8 éve laktunk ilyenben). Az appartementi 1500 a falu központibb részén van, nagyon szép és új, de a buszmegállóhoz kicsit gyalogolni kell.

Sajnos konyhás apartmanról nem tudok többet. A mi apartmanunk az egyetlen, ami ennek a tulajnak van.

Sölden, egyébként nagy kedvencünk, remek liftek, széles pályák, december elején szoktunk 2 hetet ott lenni.
Mi Zwieselsteinben szoktunk lakni, ami csendesebb, mint Sölden és a síbusz nagyon gyakran jár.
hamoriarpi
204 élménybeszámolót írt
204
7 éve tag
2023.03.21. 15:27
Abszolút csak kapkodom a levegőt a csapat segítőkészségével kapcsolatban! Tényleg!

Az azért egyre beszédesebb, hogy Sölden-Gurgl rajongó még nem kommentelt...
Meglepődtem, hogy Söldenben is szó esik pályakarbantartási hiányosságokról, amit egyébként Ausztriában többször tapasztaltam. A legkirívóbb a Bad Gastein-i hetünk volt. Azt a továbbiakban ki is húztuk a visszamenős síterepek listájáról.
Olaszországban, főleg a Dolomiti Superski területén rendelkezem nagyobb tapasztalattal, ahol eddig ilyennel nem találkoztunk. Lehet mondani, hogy az olaszok félvállról vesznek dolgokat, de ebbe a capuccino és a pályavasalás nem tartozik bele.
Esetleg Valtournanche-i szállást hol érdemes keresni? Milyen oldalon?
Ami preferencia az annyi, hogy tiszta, jól megközelíthető legyen, autót biztonságosan le tudjam rakni (Egyetlen egyszer sem szeretem beindítani a síhéten. Pályához kocsikázás kizárt, mert féltem, hogy 1: ajtót rányitnak, síléccel elmennek mellette... 2: a napi 2 kicsi Jäger legurul, mert jól esik. Síbusszal nincs bajom, ha lehet rá számítani.), legyen felszerelt konyha, mert félkész v konyakész ételeket szoktunk vinni, mindenkinek van 1-2 estéje, amikor megvendégeli a társaságot.
Bookingot nézzek vagy van valami speckóbb appartmankereső?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.