Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sölden vagy Cervinia topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
2023.03.22. 08:00
Jó szervezkedést!
Mi jövőre is itt leszünk, írjatok priviben, ha tudunk valamiben segíteni.
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2023.03.22. 07:26
Egyértelműen B!
Előzmény: (JaniJuli 218635)
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
2023.03.22. 06:15
Csak a zölddel jelölt járat a valtournenchei. A kék Cerviniában van. CV és VT között már ritkán jár és fizetős.

Täschig lehet kocsival menni, Zermattban nincs autós közlekedés, csak pici járgányok, olyanok, mint a taxi.
Täschböl vonatkozni kell, ha ott szállnátok meg. Én annyira nem szeretem a menetrend miatti behatárolódást.
Zermattban jó a busz, ami elvisz a MEX tojásliftjez, vagy a vonat, ami a vasútállomás mellől indul, vagy a Sunnega földalatti, ami Rothorn alatti pályákhoz visz.
Szóval, ha mindennap Zermattban akartok síelni és csak át akartok ruccanni az olasz oldalra, szeretitek a jeges pályákat, élvezni akarjátok a felső tízezer életérzését, szeretitek a népes pályákat és van kedvetek drágán sibérletet venni, akkor Zermatt a jó választás.
Ha szivélyes hangulatot, jó pályák széles választékát, emberibb árakat, kevesebb embert a pályákon, a pályák gyors megközelitését, de esetleges Zermatt felé lezártságot választanátok, akkor VT.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
MM
563 élménybeszámolót írt
563
15 éve tag
2023.03.22. 00:06
😊
Alakul…

Lehet találni nem túl drága szállást…

.Taeschben meg olcsobb a szállás es 14 perc villamosozas utan ott vagy 2 siterület felvonóinál. Sicuccokat meg lerakod a depokban fenn Zermattban éjszakára.

2 táska élelmiszert hozol ha kocsival jösz, egyszerü és gazdaságos.

Másik fórumban irtam hogy a vonatos megoldás se túl drága eljönni Svájcba…

Üdv
hamoriarpi
202 élménybeszámolót írt
202
7 éve tag
2023.03.21. 19:19
Autózás kizárva.
Általában ski in-ski out szállást foglalok.
Itt buszmegállóban igyekszem. Bújom a bookingot meg a busztérképet.

Jól látom, hogy a síbusz csak a Carosello és a Funnive Cervinia között jár, a többi pedig fizetős helyi járat? Nem azon a pár euron rugózom, csak jó tudni + akkor gondolom átszállás is van.

https://aosta.arriva.it/en/valtournenche-cervinia/

Amúgy elkezdtem nézni Zermattot is szállás szempontjából. 1500-2000€-ért ott is találni visszafogott, 3-4 személyes appartmant ellátás nélkül. Időspórolás tekintetében meggondolandó az itteni megszállás. Kevésbé látom rizikósnak, mint VT-t.
Előzmény: (JaniJuli 218628)
JaniJuli
141 élménybeszámolót írt
141
6 éve tag
2023.03.21. 19:13
Ja, és Valtournenche-ben több helyen, pl a piazza Carrelnél, ingyenes parkolás van.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.