Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Síelők pont hu találkozó pont Visegrádon topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2009.10.21. 16:10
Szia vasssy, köszi!
Akkor röviden összefoglalom a történteket:
Péntek reggel volt a rossz mozdulat, aztán délelőtt már nagyon fájt, nem is annyira a derekam, mint inkább a combom. Olyan érzés, mintha ki akarnák tépni az izmot. Ahogy egy kicsit is feszül, kegyetlenül fáj. Hajolni, guggolni, törökülésbe ülni tudok, de nyújtott lábbal hanyatt vagy hason feküdni nem, és menni is csak mint Quasimodo, persze csúnyán káromkodva. A felső test olyan "C" tartást vesz fel, ami a carvingnál és gyepsínél előnyös, de itt most nem tetszik, és ha egyenesíteni próbálom, nagyon fáj.
Szombaton és hétfőn voltam csontkovácsnál, tegnap masszázson, ma pedig dokinál, aki elküldött az ortopédiára. A diagnózis: lumbago ischiassal. Kaptam rögtön egy Lidocain injekciót gerincbe, felírt 2 gyogyót, és hétfőn lesz még egy szuri, csak hogy legyen mitől félnem a hosszú hétvégén. Ez persze vicc, nem volt olyan vészes, csak hát nem szeretem. De ha ez kell e gyógyuláshoz, ám legyen. Nem éreztem rögtön javulást, a gyógyszertárba meg-megállva jutottam el, most már azért jobb valamivel.
Szóval se ma, se vasárnap nem tudok még menni gyepsízni, pedig már nagyon hiányzik...
Előzmény: (vasssy 71808)
PEDRO
838 élménybeszámolót írt
838
16 éve tag
2009.10.20. 17:04
Egyelőre úgy néz ki,hogy én igen!
Előzmény: (vasssy 71808)
vasssy
1780 élménybeszámolót írt
1780
18 éve tag
2009.10.20. 16:17
Laci, jobbulást! Tudsz már valamit, hogy mi a baj?

Most néztem a képeket és tényleg jól néz ki az a krémes, de azért mi sem bántuk meg, hogy a másik irányba mentünk... :-)

Amúgy most vasárnap jön valaki?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.