Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sölden - Ötztal Arena topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Eszter M
7 élménybeszámolót írt
7
15 éve tag
2009.11.07. 16:46
Mi Söldenben is a 20 euro/fő áron laktunk, tehát a 4 személyes apartman 80 euro volt naponta. Mi mindig közvetlenül foglalunk szállást Ausztriában - télen előre, nyáron ad hoc -, és a mi igényeinknek megfelelő tiszta, rendes szállások kb. ennyiért mennek főszezonban.
Előzmény: (Jester 73014)
zerge
86 élménybeszámolót írt
86
14 éve tag
2009.11.07. 13:31
Villany számla, takarítás, fűtés, ágynemű :-)
Én legalábbis ilyenekkel már találkoztam szállás ajánlatokban, nem állítom, hogy a Tied ilyen, vagy sumákolnak.
Előzmény: (Jester 73023)
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.11.07. 12:10
"Utolsó kérdés még, hogy a külföldi oldalon egyértelműek-e az apróbetűs költségek?"

Nem egyértelműek? Az elég furcsa lenne mert elvileg ki lehet fizetni az egészet előre bankkártyával. Ha az levon tegyük fel 800 eurot akkor a helyszínen kifizetjük még fejenként naponta a 1,5 euro adót, mást már nem igazán kérhetnek. Vagy mégis?
Előzmény: (zerge 73018)
zerge
86 élménybeszámolót írt
86
14 éve tag
2009.11.07. 08:24
Sölden eleve drága hely.
Simán lehet két apartman között 2x szorzó.
A hazai irodák kalkulálnak egy Ft/Euro árfolyammal, konkrétan tudom, hogy az egyik jelentős hazai iroda 290Ft/Euroval számolt az idei katalogusában.
Ha ennél jobb az aktuális árfolyam jobban jársz ha Euróban fizetsz.
A Neckermannál kérhetsz Eurós számlát, megveszed az Eurót egy pénzváltóban és befizeted az iroda számlájára.
Utolsó kérdés még, hogy a külföldi oldalon egyértelműek-e az apróbetűs költségek?
Előzmény: (Jester 73014)
Jester
25 élménybeszámolót írt
25
14 éve tag
2009.11.07. 00:45
Sziasztok!

Egy elég kezdő kérdést tennék fel a szállások áraival kapcsolatban.
Néztem neten szállásfoglalást Söldenbe 6 személyes apartmanra 1 hétre.
Ez magyar oldalon konkrétan 390.000 forintra jött ki (síbérlet és biztosítás nélkül, egyéni utazással), míg külföldi oldalon keresztül foglalva a szállást 700 eurora, ami kb fele ár. Ez nem ugyanarra az apartmanra vonatkozott, de az árak nagyjából hasonlóak. A kérdésem, hogy miért van az, hogy dupla áron lehet magyar honlapon keresztül szállást foglalni?

Mellesleg tavaly voltunk Pitztalon 6an és ott is fejenként olyan 22 eurora jött ki egy éjszaka (1 hét 6 személy 800eur) a reggeli pékáruval együtt egy nagyon szép apartmanban. Nem tudom eldönteni, hogy tavaly volt ekkora mákunk, vagy tényleg ez az átlagár és a magyar oldalon van ilyen iszonyatos lehúzás.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.