Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Utazási iroda topikból

ÜZENETEK (7)Időben csökkenő Időben csökkenő
tothgergi
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.11.24. 15:22
Kedves Partycamp!
Köszi a megnyugtató választ! :) Remélem nem csak a pályán, hanem a bulikon is jól fogjuk magunkat érezni. Az lehet, hogy az én szegénységem, hogy nem ismerem a fellépők jó részét (majd megismerem) A snowboard tudásom egyelőre nincs azon a szinten, hogy versenyre nevezzek de, szeretnék sokat csúszni azon a héten, hogy jövőre már esélyesként indulhassak. :)
Előzmény: (partycamp 74399)
partycamp
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2009.11.24. 15:02
Kedves Geri!
Nagyon örülünk, hogy velünk jönnek olyan emberek is akik a sportolást részesítik előnyben! Reméljük indulsz majd a versenyeken! És hazahozunk:)
Előzmény: (tothgergi 72703)
tothgergi
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.11.24. 07:41
Szia gogo84!
Mi a franciaországi túrát előlegeztük le. Ott hirdették a 3 ágyas szobát, sőt már a szerződésírásig is eljutattunk, aztán jött a telefon hogy még sincs. (Az egy üreságyat még kifizettem volna, de a kettő az már sok) Az azért megnyugtat, hogy a szervezéssel eddig nem volt gond remélem most sem lesz. Ha valakinek vannak még tapasztalatai a szervezéssel vagy a hellyel kapcsolatban, azt szívesen olvasnám itt vagy a Les Orres fórumban.
Előzmény: (gogo84 74359)
gogo84
12 élménybeszámolót írt
12
15 éve tag
2009.11.23. 22:37
Szia Geri,

Mi már évek óta járunk vissza Mondolébe. A szállásról annyit, hogy tényleg pályaszállás, van jacussi,szauna, de medencével eddig nem találkoztam. Minőségre is teljesen korrekt, és a szervezésben (partycamp.hu) sem volt eddig negatív tapasztalatunk. Egyetlen hátrány, hogy az olaszok alapból bepótágyazzák a szobákat, és ha párként szeretnétek menni, akkor ki kell fizetni az üres ágyat.
Előzmény: (tothgergi 73538)
tothgergi
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.11.13. 11:13
Sziasztok!
A 3 ágyas szoba itt sem jött össze :( . Az okok nem teljesen világosak számomra de mindegy. Úgy néz ki hogy egy jól felszerelt szálláson leszünk uszodával, szaunával.
Előzmény: (tothgergi 72703)
tothgergi
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2009.11.03. 14:24
"Sajnos" engem is csak a csúszás része érdekel. A "cölöpöket" nem ismerem sőt a DJ-ket sem de máshol nem találtam ennyiért 3 ágyast. (Ha valaki tud az szoljon!!!) Ha csak a képek vannak "megigazítva" az kevéssé zavar de ha nem hoznak haza az sokkal kellemetlenebb. Egyedül a Tandtsport felirat ami nyugtatólag hat. Vagy nem???
Előzmény: (ConClark 72697)
ConClark
36 élménybeszámolót írt
36
15 éve tag
2009.11.03. 13:39
hmmm, nem semmi fotók!
van erről vkinek infója, h ez mennyire fotosop?

és még az is érdekelne, hogy indul ide út olyanoknak is (tudom, szánalmas) akik "csak" csúszni mennének?
DJ-k, cölöbök, meg felhajtás és főleg az ilyesmik miatt erre az útra induló célközönség nélkül is?
...ha értitek, mire gondolok!? :)
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.