Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Valfrejus topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.01.05. 20:35
Üdv Daddy! Miután a Naturell kiesett, futottam egy pár kőrt, hogy Valmenier legyen az első hét, de a főszervezők kijelentették, hogy normális árért már nem jön össze és hát a sielés az "társasutazás". Így lett Valfrejus. De én optimista vagyok. (és különben is, ezen kívűl még lesz 2 hetem) Légvonalban nem leszünk messze egymástól.
Előzmény: (Daddy 78344)
Daddy
343 élménybeszámolót írt
343
19 éve tag
2010.01.04. 15:02
Én is régen voltam itt, első franciaországi síelésem emléke fűződik e helyhez.
Én sem jöttem ide többet vissza, de olyan sok rossz tapasztalatom a pályákon nem volt, mint amit e rovatban olvasok. Lehet hogy szerencsém volt, mert hó az volt bőven.

Sok mindentől függ egy pályarendszer megítélése (időjárás, szállás, társaság stb.). Én pl. Les Orrest jobban szeretem, jobbnak tartom, mint Puy-t, Te pedig ettől eltérő véleményen vagy.
Azt hiszem, Mil írta valahol, hogy attól is függ, hogy hogyan akarjuk érezni magunkat.
Előzmény: (Bélapó 78255)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.01.03. 18:12
Ennyi rosszat kevés helyről lehet olvasni! Egyszer már voltam itt a 90-es évek elején, mély nyomot nem hagyott bennem. Hosszabb rábeszélés után idén adunk neki még egy esélyt. Jan 24-én indul a próba. Az előzmények hatására csak kellemesen csalódhatok.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.