Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Csorba-tó topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
ArchiTomi
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2010.01.12. 22:13
Tényleg nem kifejezetten kezdőknek való.
Biztos nézted már a pályatérképet, főleg piros pályák vannak. Az 1-esen, a 2-esen és a 3-ason is vannak viszonylag meredek (délutánra jeges) szakaszok, bár azokon a részeken elég szélesek a pályák.
Az 1-es aljánál van egy lankás, de szűk rész, ahol többször tapasztaltuk, hogy néhány kamikáze nagy lendülettel átrongyol a kezdők között.
A 2-esnek a teteje meredek és buckás, ezen a részen amikor mi is kezdők voltunk, a lányok lecsatolva, lécekkel a vállukon jöttek le. Ennek alternatívája a 3-as pálya, aminek szintén elég meredek a teteje, de jóval barátságosabb a 2-esnél.
Az 5-ös pálya az, amelyik teljes hosszban kék, de ott tényleg csak nagyon kezdők, főleg gyerekek szoktak lenni és elég rövid is.
Ezek a necces szakaszok azért nem túl hosszúak, ezért ha bevállalósak a kollégák és van kondijuk is, jól érezhetitek magatokat. SZERINTEM!
Előzmény: (gyf 79565)
Pepc
32 élménybeszámolót írt
32
17 éve tag
2010.01.12. 18:23
Nem kifejezetten kezdőknek való hely, bár láttam rajta több tanulót is. Én snowboardozom, ezért nem tudom sajnos hogy sielőknek mennyire nehéz, de deszkást ennyi napos tudással nem vinnék oda.
Előzmény: (gyf 79565)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2010.01.12. 00:23
Mennyire kezdőnek való hely?
Kollégákkal megyünk ide, egyikük 5 napot sízett eddig, nem akarnám, hogy rossz élménye legyen.

Előre is köszi a választ!

F
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.