Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Boardos kérdések topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
bereizé
2 élménybeszámolót írt
2
14 éve tag
2010.01.15. 07:56
Nagyon köszönöm az információt!
Előzmény: (gyf 79825)
gyf
571 élménybeszámolót írt
571
17 éve tag
2010.01.13. 11:54
Annyit tennék hozzá Trailriderhez, hogy a PU-CAP jelentése:
PU = Poliuretán hab, jellegében hahsonló, mint amivel az ablakosok kitöltik az ablakkeret és a fal közti réseket.
CAP = kupak, sapka, azaz egy kemény köpeny a PU hab körül.

Ócsóért lehet gyártani és evvel ki is merült az össz előnye.

Én is ilyennel kezdtem újra a deszkázást (egy ólomszendvics alpin lap után), de 3 nap deszkázás után már nagyon gagyinak éreztem.

Olcsón vettem az e-bayen és 12eFt-ért adtam el a Vaterán egy srácnak, aki második, kövezős, ugrálós deszkának vette meg.
Az árban benne volt a ratyi,nyúlós kötés is.
Előzmény: (Trailrider 79769)
Trailrider
306 élménybeszámolót írt
306
15 éve tag
2010.01.13. 09:24
Hát el lehet boardozni egy habdeszkával is, főleg, ha tanulni akarsz vele. A gond az, hogy újonnan kifizetsz érte 30-40 ezret, viszont nagyon hamar jobbra vágysz majd, a használt értéke viszont nagyon kicsi, így nem tudsz jól kiszállni belőle. Magyarul én új habdeszkát nem vennék. Ha nagyjából tisztában vagy azzal, milyen paraméterű deszkára van szükséged tanuláshoz, inkább vegyél vmit olcsón, használtan. Vagy vannak olcsó famagos lapok is, amik bőven elég puhák tanuláshoz, de sokkal nagyobb értéket képviselnek, és használtan is el tudod adni őket, pl: Hammer Motion úgy 40 körül.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.