Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Alpesi Sí Vk és sí VB-k topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2010.01.21. 10:01
Köszönöm a kiegészítést!
T.
Bata Attila
2086 élménybeszámolót írt
2086
17 éve tag
2010.01.21. 09:32
ez a kanadai csapat.
Egy kép arról az ugratóról a célban...
Előzmény: (tibor76 81056)
kitz.jpg
tibor76
122 élménybeszámolót írt
122
18 éve tag
2010.01.21. 09:20
Most nevet nem tudok mondani, de valamelyik olasz vagy USA? (tényleg nem tudom) versenyzőt a csapata el sem indítja, mert idén annyian estek ki a csapatból, hogyha ő is megsérül, nem lesz kit indítsanak az olimpián. Az utolsó ugratóval nem is az a gond, hogy ugrató, hanem az hogy 140-el jönnek rá, és akkor amikor már síeltek 2 percet. A legkisebb hiba, ami akár lehet egy széllökés is, és bukta van.
Egyébként versenyzőket megkérdeznek ilyesmiről? Az F1-ben van a versenyzőknek "szakszervezete" akiknek az ilyen biztonsági és egyéb dolgokban van beleszólási lehetőségük.
Előzmény: (huligan 81055)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.01.21. 09:09
Semmi szükség rá szerintem. Balesetek voltak és lesznek is, ha nem itt akkor máshol. Ez az ugrató évek óta ott van. Mindenki tud róla. Egy DH (SG is ua. a pályán van csak a rajt lejebb van)előtt 3 tréning van. Senki sem először csúszik...

Egyébként én két komolyabb balesetre emlékszem az ugratón:
Daniel Albrecht aki elrontotta az ugrást és Scott Macartney, akinek inkább azért lett súlyos sérülése, mert leesett róla a sisak!!!
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.