Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kamerák figyelnek a sípályán! Nem lehet átruházni a síbérletet! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
EszterM
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2010.01.30. 13:30
Én meg azon vagyok ledöbbenve, hogy Te le vagy döbbenve.) Nem azt mondtuk, hogy a világ legnagyobb csalói vagytok. Ha nem jelented be a takarítónődet, nem kérsz számlát a fodrásznál, az ovis tornáról nem adnak semmilyen papírt - nem ettől áll meg a világ, nem ezért lesz deficites az államháztartás. De azért tisztában kell lenni azzal, hogy mi a szabály, mi az, aminek a megszegése valakinek még belefér, de azért nem illik felháborodni, ha a hatóság - jelen esetben az üzemeltető - azt mondja, hogy ejnye-bejnye. Nem hívták rájuk a rendőrséget, nem festettek a síkabátjukra skarlát-betűt, csak azt mondták, hogy tilos átruházni a bérletet. Szerintem nem olyan bonyolult ezt megérteni, és azt is el tudom hinni, hogy megértés után is sokan vállalják a kockázatot.
Előzmény: (rebka 82361)
rebka
48 élménybeszámolót írt
48
16 éve tag
2010.01.30. 12:47
Le vagyok döbbenve, hogy ez a dolog milyen kifakadásokat váltott ki.Akkor most én is utólag rosszul érezhetem magam. Amíg nekem csak csúszkálgattak a gyerekek akkor mindig 1 bérletet vettem és azzal csúsztak felváltva. Mi ebben a rossz? Addig a másik nem használta a felvonót, nem koptatta a sípályát. Viszont egy lejövetel után elfáradt és ment a másik. Vagy ahogy korábban írták, sokáig én is csak felváltva tudtam menni a férjemmel, mert 4 gyerekünk van, a nagyobbak még csak 2 éve csúszhatnak egyedül, a két kicsire pedig mindig vigyázni kellett valakinek a pálya alján.
Most már persze mindannyian együtt mentünk és perkáltam naponta a 150 eurót a bérletekért.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.