Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Kamerák figyelnek a sípályán! Nem lehet átruházni a síbérletet! topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
EszterM
62 élménybeszámolót írt
62
14 éve tag
2010.02.02. 12:54
Sajnálom, ha kioktatásnak vettétek, amit írtam, nem rossz szándékból és mások feletti ítélkezésből tettem. Én csak azt mondom, hogy 1. érdemes tisztában lenni a szabályokkal, 2. ha tisztában vagy vele, el tudod dönteni, hogy megszeged-e, 3. ha úgy döntöttél, hogy megszeged, ne csodálkozz, ha lesznek következményei. Szerintem jó, hogy snow woman leírta ezt az esetet, mert aki akart, tanult belőle. Igen, huligan, én általában betartom a szabályokat, mert ilyen a természetem. Te azt is mondhatnád, hogy gyáva nyúl vagyok.:) Én meg azt, hogy láttam embert bíróság előtt, aki 65 km/h-ás sebességgel ütött el embert. Ha 50-el ment volna, ugyanúgy elütötte volna, csak nem vádlottnak hívták volna. Sz.r érzés.
Előzmény: (huligan 82803)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.02.02. 12:43
Természetesen a többség fogyaszt... Addig nincs is baj ameddig balesetet nem okoz. Ez igaz az autóvezetésre is Ausztriában 1 korsó sörig!

Szab: a nagyon piások akkor jönnek csak elő, ha már nem járnak a felvonók...:)
Előzmény: (Szab 82808)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.02.02. 11:20
"Sőt még vezetni is lehet, legálisan egy sörrel a pocakban." Ausztriában legalábbis.
Előzmény: (Szab 82808)
Szab
2070 élménybeszámolót írt
2070
18 éve tag
2010.02.02. 11:13
...a hütték bezárnának, ha nem innának az emberek. Sört a nagy többség, kortyolgat az ebédhez. Sőt még vezetni is lehet, legálisan egy sörrel a pocakban. Nagyon piás emberrel nem igazán találkoztam.
Előzmény: (huligan 82803)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.02.02. 10:51
Hozzátenném, hogy érdekes hazai szokásunk (sajnos), hogy ha valaki hibázik, vagy érdekes, vitatható szabállyal találkozik, ezt leírja, mintegy figyelmeztetés képpen, vagy véleményekre kíváncsian, akkor rögtön megjelennek páran, akik direkte fejleharapásba kezdenek (ez bármilyen fórumra igaz), magukat úgy beállítva, mint az igazság bajnokait akik soha semmilyen szabály ellen nem vétettek/vétenek, persze akinek nem inge...
Mondjuk a tökéletesen szeszmentes sízés és a hütték alkohol felhozatala nálam mindig is ellentmondás volt:)
Előzmény: (huligan 82803)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.02.02. 10:41
Végig olvastam a topikot és voltak hozzászólások akik azt írták: miért nem lehet megérteni, hogy a szabályokat be kell tartani...

Én megértem, hogy be kell tartani, de sajnos nem tudom. Az egész életem egy kisebb fokú szabálytalanság...

Kiváncsi lennék, hogy ki tartja be a kreszt, ki nem síel pályán kívül, és ami a legfontosabb: sokkal nagyobb szabálytalanság egy pályán az ittas síelés, mint a bérlet átruházás!

A fórumozók közül mindenki a zebrán kel át?
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.