Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Magyar síterepek nyereséggel ??! topikból

ÜZENETEK (2)Időben csökkenő Időben csökkenő
Ursus Arctos
21 élménybeszámolót írt
21
14 éve tag
2010.02.22. 15:17
mediterrán, szubtrópusi - ezek éghaljati övek
alpesi - ez nem

Ilyen logika mentén a Síparkban - mérsékelten kontinentális hangulat kellene uralkodjon.

Egyébként lehet vitatkozni :-)
Előzmény: (Mil 85257)
Mil
800 élménybeszámolót írt
800
17 éve tag
2010.02.19. 18:28
én is pont azt mondom, hogy hagyjuk a "magyaros" gondolkozást: a hazudozást, akarom mondani vetítést másoknak és magunknak. idézőjelbe tettem, mert persze nem gondolom, hogy ez az igazi magyar gondolkodás. az inkább nyílt, egyenes. amit írok az nem pesszimizmus, destruktivizmus, nem övön aluli ütés, hanem a realitások talaján álló igazi építkező gondolkodás. szeressük azt, ami tényleg a miénk: a Mátrát. legyünk büszkék rá, építsük a Mátra brandet és identitást. szeressük a domborzatát és az éghajlatát ha hébe-hóba január vagy február közepén nem csak hó esik, hanem eső is. ez csak akkor ciki, ha közben hóhatározunk meg alpesi hangulatozunk.

az osztrákok nem tettetik, hogy svájci hangulat van a síterepeiken, a japánok se, hogy náluk meg nem tudom én himalájai. legalább is én nem tudok róla. minek tennék?

tudom az alpesi egy általánosabb jelző. de akkor is, nem illik MSZI-re. miért olyam mehéz elfogadni ezt? a Balatonnak sem mediterrán vagy pláne nem szubtrópusi az éghajlata de ettől még, sőt pont ettől is különleges hely.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.