Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tauplitz topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
Fermany
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2010.02.26. 11:07
Senki nem nézi, bérlet nélkül is lehet menni! ciao
Előzmény: (Eddike 86071)
Eddike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.26. 08:12
Esetleg még annyit tudsz-e, hogy aki nem több napos bérletet vesz, fölszállhat-e a vonatra? Vagy mennyibe kerül? Mert mikróbusszal megyünk és a sofőr nem vszínű hogy kivinne mindig a pályára. Ja és nagyon köszi a választ!!!
Előzmény: (Fermany 86047)
Eddike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.26. 08:00
Nagggyon köszi :)! Majd beszámolok... és köszi hogy előkészíted a terepet, csak nehogy laposra síeld a hegyet :)EGyébként a Kulmhofot ismerem, mert voltunk már itt, de valószínű most nem a legszebb app-t kapjuk, de sebaj, a lényeg, hogy síelni tudjunk!! És hogy jóóóól! Üdv.
Előzmény: (imrola 86043)
Fermany
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2010.02.25. 20:34
Szia!

Mi kedden jöttünk haza, a pályák jó állapotban voltak! Nézzétek a térképet, minimális botozással minden felvonó elérhető! A központi pályáktól szerintem felesleges eljönni, mert ott lehet igazán síelni! A vonat ha jól láttam 30-40 percenként jár reggel! Jó síelést! ciao Ja és nyugi jót fogtok síelni!
Előzmény: (Eddike 85950)
imrola
13 élménybeszámolót írt
13
14 éve tag
2010.02.25. 20:09
Szia,

Szerintem sem kell aggódni. Családoknak szerintem teljesen OK. Azok a síelők nem szeretik, akik hozzászoktak a több 100km-es sípálya rendszerekhez és naponta 100kmt síelnek. Azok megunják 2-3 nap alatt.
Ha nem akartok kocsival oda gurulni, akkor a Kulmhofnál is megáll a síbusz, ami körbe jár a faluban és a felvonó aljában tesz le. Gyerekeim nagyon élvezik.
Én 6 napos bérletet szoktam venni. Ha megunjátok a pályákat, akkor a bérlet jó más sípályákra is.
Igaz váltani fogjuk egymást a Kulmhofban mert én 5-én jövök haza, de előkészítem nektek a terepet, hogy jól érezzétek magatokat. A Kulmhof tényleg szuper, főleg ha szép apartmant fogsz ki. Mi ebbe a családi apartmanba szoktunk menni: https://www.apartman-tauplitz.hu .Hirdetnek itt is a sielok.hu-n. Igaz nektek ez már nem aktuális, de ha tatszik a hely, akkor jól jöhet máskor. A medence és a szauna kimondottan jól esik este. Mi egy kicsit előbb szoktunk lejönni három óra körül a pályákról. Ekkor még szinte alig vannak a szaunában és nyugodtan lehet lent lenni. Később azért sokan tudnak lenni, főleg főszezonban.
Bármi kérdésed van keress meg, mert ismerem Tauplitzot és a Kulmhofot is.
Üdv

Imrola
Előzmény: (Eddike 85950)
Eddike
11 élménybeszámolót írt
11
15 éve tag
2010.02.25. 07:59
Sziasztok!

Valaki nyugtasson már meg, hogy ez a Tauplitz nem olyan rossz. Elkeserítő dolgokat olvastam... Márc 6-13-ig megyünk családommal a Kulmhofba. Nem is a szállás érdekel igazából, hanem a pályák. Valóban sokat kell gyalogolni?

Illetve olvastam ezt a sívonatot, milyen gyakran indul a pályákhoz? 2004-ben voltunk már itt,de sajna az iszonyú hideg(-20fok) és az akkor 2éves kisfiam miatt nem tudtam síelni. Mert mire elsétáltunk a pályáig lefagyott az orrunk (is). Ráadásul most Karácsony után az eső miatt szintén nem sikerült a sítúránk Semmeringen. Kicsit elbizonytalanodtam, hogy egyáltalán vegyek-e vagy hány napos bérletet vegyek az irodán keresztül, merthogy úgy kedvezőbb. :( Eddike
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.