Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Tauplitz topikból

ÜZENETEK (6)Időben csökkenő Időben csökkenő
mindenholottvagyok
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.04. 15:26
Nézd, én örülök hogy jót nevettél, a kis figurákat egyszer összevethetjük ha összefutunk valamilyen síterepen, de nem hiszem hogy ez számítana. És hogy gondot okozott nekem a síterep? Ezt hol írtam? Én két 4 éves és egy 6 éves gyerekkel mentem síelni és nekik nem volt ideális.
Szerintem azért, mert nem mindenki áradozik a síterepről ahonnan éppen hazajöttél az nem feltétlenül csak a negatív dolgokat tudja észrevenni (mondjuk olvasd el a Kulmhof hozzászólásomat ott van pozitív-negatív egyaránt)

A sajnálatodból nem kérek, azt tartsd meg magadra...

Üdv,
Mindenholottvagyok
Előzmény: (Fermany 86500)
Fermany
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2010.03.04. 14:34
:) Veled inkább nem futnék össze! További jó csúszást! ciao
mindenholottvagyok
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.04. 14:12
Nézd, én örülök hogy jót nevettél, a kis figurákat egyszer összevethetjük ha összefutunk valamilyen síterepen, de nem hiszem hogy ez számítana. És hogy gondot okozott nekem a síterep? Ezt hol írtam? Én két 4 éves és egy 6 éves gyerekkel mentem síelni és nekik nem volt ideális.
Szerintem azért, mert nem mindenki áradozik a síterepről ahonnan éppen hazajöttél az nem feltétlenül csak a negatív dolgokat tudja észrevenni (mondjuk olvasd el a Kulmhof hozzászólásomat ott van pozitív-negatív egyaránt)

A sajnálatodból nem kérek, azt tartsd meg magadra...

Üdv,
Mindenholottvagyok
Előzmény: (Fermany 86500)
Fermany
17 élménybeszámolót írt
17
14 éve tag
2010.03.03. 15:23
Igen én is 1 hete jöttem haza, és jót nevettem kedves mindenholottvagyok írásán miután láttam a neve mellett 2 kis figurát, hogy mennyire profi és ekkora gondot okozott Neki ez a síterep! Vannak emberek akik csak a negatív dolgokat veszik észre és Őket nagyon tudom sajnálni! Na ennyit az egészről további jó csúszást mindenkinek persze Tauplitzon is!
mindenholottvagyok
11 élménybeszámolót írt
11
14 éve tag
2010.03.03. 12:31
Csak leírtam a tényeket.
Nekem semmilyen érdekem nem fűződik hozzá, hogy jót vagy rosszat írjak erről a síterepről.
És nem maradok itthon és a Te kedvedért sem fogok felhagyni a síeléssel.
rockmachine
4 élménybeszámolót írt
4
14 éve tag
2010.03.03. 00:01
Akik szidják e síterepet és nyavajognak hogy ez-az nemjó, sokat kell menni ide-oda, ami hozzáteszem nem igaz, azok inkább ne is síeljenek vagy maradjnak itthon, ahol 2 km pályáért majdnem annyit képesek elkérni a síbérletért mint Tauplitzban...
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.