Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bejelentkezés topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.06.02. 15:13
1.)
Ha így van, akkor így van, el kell fogadnunk. Korábban nem így volt, de megértem a mögöttes szándékot, amit írtál. Vegyétek úgy, hogy egy vélemény volt. Ha feltöltődnek a profilok, talán érdemes lesz majd visszaállítani...

2.)
Nem azt írtam, hogy mindig, hanem hogy előfordul. Már korábban tisztáztuk, hogy ez nem itteni hiba, hanem valószínüleg az én gépem okézza védelmi célból. Nem is emiatt írtam, hanem amiatt, hogy ilyenkor a profilomba dob.
De lehet, hogy ez csak nekem gond, másnál nem igen fordul elő.
Az emlékezést amúgy beállítottam...
Előzmény: (zadmin 89211)
zadmin
290 élménybeszámolót írt
290
19 éve tag
2010.06.02. 14:22
Két dolog keveredik számomra.

Az első, amit említesz, hogy bejelentkezés után hova kerülsz.
Hát igen, ez biza úgy van, hogy mindig a profil oldaladra jutsz, ez tényleg így van. Néha valóban jobb lenne, ha oda jutnál bejelentkezés után, ahonnan indultál, de szerettük volna a felhasználókat a profiljukra terelni, mert így kicsit többen töltik ki az adataikat, írnak bemutatkozást, és ez hozzátesz a közösségi fílinghez.
Szóval, bocs, sajna szükség van az extra 1-2 kattintásra, hogy visszajuss a fórumba.

Az, hogy azt írod, hogy mindig be kell jelentkezned, az számomra izgalmas kérdés. Ez mit jelent pontosan?
Bejelentkezéskor beállítod, hogy emlékezzen rád a rendszer, és ennek ellenére be kell lépned időről-időre?
Előzmény: (klaci 89199)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.06.02. 08:02
Soha sem jelentkezek ki!
Előzmény: (szala4 89205)
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
szala4
316 élménybeszámolót írt
316
18 éve tag
2010.06.01. 21:07
Egyszerű, nem kell kijelentkezni!

Szala
Előzmény: (klaci 89199)
klaci
2873 élménybeszámolót írt
2873
16 éve tag
2010.06.01. 09:14
Időnként előfordul, hogy üzenet íráshoz be kell jelentkezni, ez o.k., ezt már megbeszéltük.
De újabban a bejelentkezés után nem dob vissza az adott topicba, hanem a profilom nyílik meg, ahonnan lépegetni kell...
Rohanó világunkban ez zavaró...
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.