Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Freeride deszkák topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
2010.08.11. 08:34
Sziasztok!

Köszönöm mindkét linket! Poisinka összehasonlító tesztjénél leragadtam egy kicsit, voltak olyan deszkák, amikről nem is hallottam soha (mondjuk ez nem jelent semmit) és azoknak kezdtem utánaolvasni.

De minerel bluetomato-s deszkája is királynak tűnik.

Kicsit várok, hogy lejjebb menjen az euro, aztán berendelek egyet. Mondjuk még mindig nem döntöttem el, hogy melyiket, szal van min agyalni.

Köszi a segítséget!

R.
Előzmény: (minerel 89408)
minerel
3725 élménybeszámolót írt
3725
17 éve tag
2010.08.08. 15:39
Hali!
Esetleg ez még jó lehet igaz az ára éppen határon mozog.

http://www.blue-tomato.com/en/Freestyle-Freeride-Test/F2-FTWO-Respect-162-wide-09-10-Test/product.bto?product=300206112

Ez egy big mountain/freeride lap 8-as flex-el

Én már rendeltem tőlük, korrekten szállítanak.
Előzmény: (Rajah975 89356)
Rajah975
61 élménybeszámolót írt
61
14 éve tag
2010.07.26. 11:11
Köszi!

Inkább öszvérre hajtanék, mert azért kell menni pályán is gyerekkel, párommal. Kínlódni meg ott sem szeretnék. Utánanézek a Customnak, bár már olvastam róla sok jót, csak eddig nem gondolkodtam Burton-ben.

Az alapvető gondom a Burton-nel az, hogy más a kötésfelfogatás, mint a "normál" deszkákon. Tavaly vettem egy Apo kötést, nem nagyon szeretném lecserélni. Tudom, hogy google az én barátom, sőt biztos vagyok benne, hogy találok is konvertert, ha a B melett döntök, de azért kérdezek :-)

Minden kötésnek ugyanolyan átmérőjű a tárcsája vagy típusonként mást kell keresni? Szal elég bemenni egy Burton bolta konverterért vagy végig kell nézni az APO boltokat? Meg ugye ebből a szempontból az ár/érték arányba belejön még a tárcsa ára is.

Amúgy, ha már ennyire pang a fórum, egy kis off is hadd legyen. Nem ismer valaki olyan oldalt, ahol márkafüggetlen profik értékelnek különböző deszkákat? Csak az sszehasonlítás végett :-)

Köszi!

R.
Előzmény: (poisonka 89344)
poisonka
167 élménybeszámolót írt
167
15 éve tag
2010.07.22. 11:06
Csa,

hát ha télleg csak freeride-ra használod, akkor Burton Fish a nyerő. nekem van, de csak mint második deck, mivel tényleg csak mélyhóra való. Lehet vele pályán is közlekedni, de eléggé nehézkes.
esetleg Burton Malolo ami még hirtelen eszembe jut.

Olyat keress, ahol tolható a kötés pár mozdulattal(switch insertes lap) és akkor nem kell feltétlen freeride lapnak lennie.

Nekem a Burton fish nagyon bejött, totál másképpen kell használni, viszont nem ég rommá a hátsó lábad, márpedig az mélyhóban nem egy utolsó szempont. De, mint fentebb is jeleztem, ezt csak második deck-nek vedd.

Ha jó öszvérmegoldást szeretnél, akkor Burton Custom. Most meg tudsz venni tavalyi/09-10/-es lapot sztem 100 alatt, amugy az új ára szezonban 130 körül mozog.

Ha kérdés van, írj.

üdv.

ak
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.