Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a 3 völgy: Val Thorens, Les Menuires, Meribel, Courchevel topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
Gabor11
61 élménybeszámolót írt
61
20 éve tag
2010.10.01. 14:29
Buboka,

"A nagy pályák,mint a 3 völgy,nagyon vonzóak,de sajna nem olcsóbbak az osztrákoknál. Ha voltatok erre,köszönettel veszek bármilyen véleményt."

A 3 volgy nehezen osszehasonlito barmelyik osztrak sitereppel, sot talan a vilag barmelyik siterepevel is. Igazabol folosleges is, mert nem egy kategoria. Ha viszont ti Puy-ben gondolkodtok, akkor nektek nem a 3 volgy korul kell elsosorban. Puyrol is van egyebkent egy hasznalhato elmenybezamolo :-).
Előzmény: (buboka 90181)
Agent
1646 élménybeszámolót írt
1646
20 éve tag
2010.09.30. 17:16
Az a véleményem, hogy jelenleg kb. 8 pályarendszer van amiért nagyon megéri elmenni Franciaországig (ár érték arány egyszerűen verhetetlen), illetve további kb. 8 terep amiért csak simán megéri elmenni odáig. Puy-t simán veri szerintem akár Schladming és környéke is, azért kár olyan messzire menni. Amit érdemes szem előtt tartani, hogy a január rizikós, egyrészt mivel akadhatnak problémák a hó mennyiségével (kivéve a gleccsereket) másrészt éppen a gleccsereken bele lehet szaladni olyan durva időbe, hogy nem lehet megmaradni benne, inkább a február vége (ilyenkor viszont nincsenek turnusok), illetve a március elejét-közepét érdemes "belőni", valamelyik nagy terepen.
Előzmény: (buboka 90181)
Juhééé
37 élménybeszámolót írt
37
15 éve tag
2010.09.30. 16:28
én az új franciásoknál ajánlom risoult, hibátlan terep,sztem, árban is jó szokott lenni...
Előzmény: (buboka 90181)
salsero
5 élménybeszámolót írt
5
16 éve tag
2010.09.30. 14:39
Ha Obertauerni vagy hasonló pályaszállással hasonlítod össze a 3 Völgyet, akkor összességében még mindig olcsóbb Franciaországba menni. Síelésben sokkal többet kapsz, szállás minőségben kevesebbet. El kell dönteni, síelni mész elsősorban, vagy jól élni a szálláson!
Előzmény: (buboka 90181)
buboka
15 élménybeszámolót írt
15
14 éve tag
2010.09.30. 12:40
Sziasztok,
mi eddig mindig Ausztriában síeltünk,és nagyon pozitív tapasztalataink vannak.Obertauern,Turrach,és még sok más pálya,ami mind-mind nagy síélményt kínál. Idén nagyon kacérkodunk a francia pályák gondolatával,elsősorban anyagi okokból,mert sokan,nagy csapattal megyünk,és jelentős különbségeket látunk az árakban.Az Intersi katalógusában több francia ajánlat is van. Először Valfrejus és Chamrousse pályáit néztük,de a fórumon nagyon sok rossz véleményt láttam róluk,ezért most Puy St.Vincent-en gondolkodunk,erről kevésbé rosszakat írta(to)k.A nagy pályák,mint a 3 völgy,nagyon vonzóak,de sajna nem olcsóbbak az osztrákoknál. Ha voltatok erre,köszönettel veszek bármilyen véleményt.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.