Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Isola 2000 topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2010.10.08. 08:11
A térképen Funiculaire néven találod meg. Ez egy siklóvasút, ami tulajdonképpen a magasabban lévő szállások lakóinak segít lejutni a központba. Egyszer-kétszer használtuk, amikor ott végeztünk azon oldalon és nem akartunk visszacsúszni a központba. Főleg mert pont a szállásunk mellett (les adrets) volt az alsó állomása.
Előzmény: (Bélapó 90455)
Bélapó
1434 élménybeszámolót írt
1434
18 éve tag
2010.10.07. 18:36
Köszi Gyepál! Eddig nem is figyeltem fel, hogy van zöld pálya is. Kár, hogy nem a kabinos mellett van. A kutyám örült volna neki. De a kéknek is örül. A pálya-ismertetőnél jelöl vasutat, de a térképen nem látom, csak a két kabint, az ülős és a húzós lifteket
Előzmény: (gyepál 90261)
gyepál
125 élménybeszámolót írt
125
18 éve tag
2010.10.03. 20:05
A pályarendszer inkább kezdőknek és középhaladóknak ideális. A zöld pályák borzalmasan lassúak, azokat nem ajánlom. A faluhoz közel eső részeken találhatóak a könnyebb pályák és itt nagyobb a tömeg is. De itt is található pár nehezebb piros (blanchon, melezes). Az igazán szép iés izgalmas rész azonban a Valette-i rész a három becsatlakozó völggyel. A völgyekben található fekete pályák igazán komoly kihívást jelentenek, igen szűk pályák méteres buckákkal, némely lift azonban elég régi itt. A középső, oldalsó völgyben (merlier) a fák közt igen jókat lehet off-pistelni.
Személyes kedvencem a Cloutas nevű pálya igen kellemes, piros pálya, jó lendületes meneteket lehet nyomni.
Amennyire látom, igen tapasztalt síelő vagy nem tudom egy hétre elég lesz-e neked ennyi pálya. Nekünk elég volt.
A táj gyönyörű, egyik oldalon a tengert látni, másik oldalon világháborús bunkerek.
Remélem segítettem.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.