Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sörapu Tours topikból

ÜZENETEK (3)Időben csökkenő Időben csökkenő
Koty
862 élménybeszámolót írt
862
17 éve tag
2010.10.19. 08:12
Jól hangzik, ha csak tudok csatlakozom hozzátok. Az a baj, hogy előre eléggé kiszámíthatatlan a munkám.
Előzmény: (Sörapu. 91034)
pálinkás
408 élménybeszámolót írt
408
17 éve tag
2010.10.19. 07:47
Hozzád hasonlóan jómagam is általában kéthetente Ausztriában töltök egy hosszú hétvégét, november közepétől egészen május elejéig.
Gyakran itt a fórumon szervezek társaságot.

Biztos vagyok benne, hogy lesz olyan hétvége, amit össze tudunk egyeztetni, akár már decemberben is.

Mi november 19-22-re tervezzük a szezonkezdést, helyszín hóviszonyoktól függően.

Addig is hajrá!
Előzmény: (Sörapu. 91034)
Sörapu.
1360 élménybeszámolót írt
1360
15 éve tag
2010.10.18. 22:36
Új topikot nyitok az új szezon tiszteletére.
Ahogy tavaly, idén is kéthetente, csütörtöktől vasárnapig keresek fel egy-egy salzburgi terepet (alkalmanként 3 sínap). Költséghatékonyság és barátkozás, na és persze közös síelések reményében mindig megírom terveimet, de adott esetben én is csatlakozom majd.
Az első csúszásra én is csatlakozom egy exclusiv clubhoz, ezért itt a második akciót hirdetem meg.
Tehát, december 9-12-ig a gasteini völgybe tartok, ahol reményeim szerint még akkor is fogunk tudni csúszni, ha enyhére sikeredik a télelő (Sportgastein).
Szállás 25 €/fő/éj+bérlet. http://members.aon.at/maurachgut/
Még 2 hely van az én kocsimban, de szoba van bőven a bauernhofban, úgyhogy lehet jelentkezni további autókkal is.
Foglalj szállást a legjobb síterepeken!
KERESÉS
h i r d e t é s
h i r d e t é s
Havazás Előrejelzés
UTASBIZTOSÍTÁS
KIEMELT SÍTÁBOROK
MEGÚJULT A SÍELŐK NAPTÁRA
SZAKÜZLET AJÁNLATOK
KIEMELT APRÓHIRDETÉSEK
FELIRATKOZOM A HÍRLEVÉLRE
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.