Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Bánkút topikból

ÜZENETEK (5)Időben csökkenő Időben csökkenő
zozimoo
42 élménybeszámolót írt
42
14 éve tag
2010.10.22. 16:36
Zöldek...??? szerintem meg szimplán pénzhiány és bürokrácia, igazi borsodi történet. Miskolcnak nem érdeke a vidék fejlesztése csak kampány dumában. Érdekes, hogy ugyan azok a zöldek nem hőzöngtek a "hegy" másik oldalán!!! Szilvásváradon ahol elindult egy kezdeményezés és van hóágyúzott pálya meg kalandpark nincs feszültség ebben a témában és nincs "vaskalapos öreg urak síklubja"... de az már ugye Heves megye. A '80-as években az akkori igényeknek bőven megfelelt Bánkút de az az idő már elmúlt ill. Bánkúton megállt! Szerintem ne feszegessük ezt a "hála a zöldeknek" témát... Már lerágott csont!
Előzmény: (Xero 91235)
huligan
3493 élménybeszámolót írt
3493
17 éve tag
2010.10.22. 15:53
Kicsit off, de a zöldek általában azért ugrálnak, hogy láthassuk mekkora a hatalmuk és az "akadályozó" képességük. Az igazság az, hogy ők is a lepattanóra várnak. Tömd tele a zsebüket, hogy tudjanak tőled minél messzebb (földrajzilag) aktivizálódni...

Szerintetek egy ilyen ladik mennyibe kerül?
A környezetvédelmi aktivitásaikból hogy gazdálkodják ki?
Helikopter leszálló... Kinek?

Nem akarom őket bántani, mert számomra is fontos a környezet védelme, de nem ezen az áron!!!
Előzmény: (zozimoo 91238)
greenpeace.jpg
zozimoo
42 élménybeszámolót írt
42
14 éve tag
2010.10.22. 15:39
Zöldek...??? szerintem meg szimplán pénzhiány és bürokrácia, igazi borsodi történet. Miskolcnak nem érdeke a vidék fejlesztése csak kampány dumában. Érdekes, hogy ugyan azok a zöldek nem hőzöngtek a "hegy" másik oldalán!!! Szilvásváradon ahol elindult egy kezdeményezés és van hóágyúzott pálya meg kalandpark nincs feszültség ebben a témában és nincs "vaskalapos öreg urak síklubja"... de az már ugye Heves megye. A '80-as években az akkori igényeknek bőven megfelelt Bánkút de az az idő már elmúlt ill. Bánkúton megállt! Szerintem ne feszegessük ezt a "hála a zöldeknek" témát... Már lerágott csont!
Előzmény: (Xero 91235)
Xero
882 élménybeszámolót írt
882
15 éve tag
2010.10.22. 14:44
A víztározó és a hóágyú teljesen felejtős "hála" a zöldeknek. Bánkúton tilos hóágyúzni, még akkor is ha véletlenül kiépülne a víz ellátás!

Itt van tőlem 20 perc autózásra egy kiváló adottságú terep, ahol elszórakozhatnék délutánonként, de ezt a keveset is elveszik tőlünk.
Amikor kezdtem, nagyon komoly élet volt Bánkúton a fél telemet ott töltöttem minden évben! Szerettem... :(
Előzmény: (zozimoo 91224)
zozimoo
42 élménybeszámolót írt
42
14 éve tag
2010.10.22. 12:13
Szomorú dolgok ezek de várható volt...
Egy nyári hétvégén jártam Bánkúton és elszomorító volt a látvány. Rozsdás felvonók, lepukkant épület, egy algás, faleveles "víztározó", békebeli "hóágyú" stb. A ratrak sem volt túlságosan elzárva... olyannyira, hogy egyesek fotózgatás vagy egyéb célból még fel is másztak rá. Szegény "hószörny" nem ezt érdemli... Üzemeltetőnek híre hamva sem volt. Felelőtlenség! A Síklub honlapja jelenleg nem frissül (így a webcam képe sem) arra hivatkozva: "HAMAROSAN MEGÚJUL HONLAPUNK!"
Bánkút nem ezt érdemli...
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.