Adatvédelmi tájékoztatónkat itt találod. A minőségi szolgáltatás érdekében sütiket használunk.
ELFOGADOM

Előzmény és válaszok a Sölden - Ötztal Arena topikból

ÜZENETEK (4)Időben csökkenő Időben csökkenő
ftomi
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.10.27. 10:07
Szia Suttyko!

Köszi a gyors infót. Én is látom, hogy jön a meleg, de a jövő hét végére megint lehűlést mondanak, remélem be is jön.
Hétfőn megyünk, ha addigra eszembe jut valami akkor írok.
Köszi: Tamás
Előzmény: (Suttyko 91587)
Suttyko
27 élménybeszámolót írt
27
14 éve tag
2010.10.26. 14:30
Helló Tomi!

A kérdésedre a válasz. Feljuthatsz kocsival és busszal is (felvonóval biztos nem). Én ma autóval mentem a gleccserre, így várni sem kellett buszra. 12-14 km a gleccser (Retten-Tiefenbach). Tegnap éjjel is esett még, de az út nem volt havas. Mind a most épüló (már az üres kabinokkal próbaköröket tevő) Gaslachkoglbahn-nal, mint következő buszmegállónál (Grauer Bar) sokan álltak. Ez reggel 8 45 tájt volt. Az első buszra fel sem fért mindenki, de 1 perccel késöb már jött is a másik busz. A bérletet én lent vettem meg a Gaislachkogl Bahn-nál, de mint kiderült, a gleccserre vezető úton levő kapunál is tudsz/tudtok venni bérletet. A feljutás így ingyenes. Ezért sem javaslom a buszt, mert így nem kell azon fizetni.
A tegnapi havazásnak volt egy kicsi (számomra) hátránya. Szépen le volt ratrakolva a pálya, de még az is szinte mély porhó volt. Szóval elég hamar el lehetett fáradni. Számotokra sajnos most jön a meleg. 3000 méter körül lesz a nullfok.
Ha bármi kérdésed lenne, írj nyugodtan.
Előre is jó síelést.
Üdv
Előzmény: (ftomi 91054)
ftomi
20 élménybeszámolót írt
20
14 éve tag
2010.10.19. 10:54
Szia Suttyko!

Köszi az infókat.Ha felmész a gleccserre írj légyszíves az állapotokről!
Előre is köszi az infót:Tamás
Előzmény: (Suttyko 90976)
Suttyko
27 élménybeszámolót írt
27
14 éve tag
2010.10.18. 11:49
Tomi, készülj nyugodtan, hogy nem juttok fel liftel. November végén lesz a teljes nyitás (kivéve, ha valami nagy havazás nem történne). A Giggijochnál tudnál egyébként is csak felmenni. Gaislachkoglbahnt még úgyis építik. Jövő héten várhatóan felnézek a gleccserre és akkor meg is mondom neked pontosan, hogy tudsz feljutni.
Előre is jó síelést.
h i r d e t é s
facebook twitter youtube instagram linkedin pinterest google cégem rss tiktok

Megjelenési ajánlatunk:
sielok.hu © Copyright 2000-2024 - Síelők Bt.